Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hosszú hajú lány...

Van olyan hosszú hajú lány köztetek aki maga vágja a haját? Hogyan milyen technikával? Le tudnád írni részletesen?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom, hogy a fodrászok folyton többet vágnak mint amiben a legelején megegyeztünk. Mindig növeszthetem újra. :-((
2010. okt. 21. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre Én is kíváncsi vagyok
2010. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én magamnak vágom. Életemben talán 4x voltam fodrásznál összesen, most 26 éves vagyok. Legutóbb 1 éve voltam, meg is jegyezte hogy mennyire egészséges a hajam, és hogy látszik mennyire sűrűn járok fodrászhoz. Mondtam, "aha"!

Szóval, én szárazon vágom, mert nekem göndör a hajam, és ha vizes, akkor ugye teljesen sima és az még felugrik. Meg ha szárazon vágod, akkor látod pontosan hogy meddig is kell vágni valójában. A frufrut ugye egyértelmű, azt látod a tükörben. A végét úgy vágom, hogy összefogom, és felemelem ezt a lófarkat a tükörig. Persze figyelve arra, hogy a hajam alja kifeszítve legyen, a külső réteg pedig lazábban.Ez után megmosom, megszárítom és vasalom.

2010. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, azt nem írtam, hogy én ritkításra szoktam menni ha megyek, mert nincs ritkító ollóm még, meg azzal még nem próbálkoztam.
2010. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én magamnak vágom. Így:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=hWRJ57j1AyI

Ha rövidebb a hajad:

[link]

2010. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem egyenes vastag szálú hajam van. Én is úgy gondolom hogy szárazon és kivasalva lenne jó vágni, csak attól félek nem lesz egyenes, vagy úgy fog kinézni mintha fejszével csapkodták volna le a végét. A legutolsó link nagyon jó a kettéválasztós megoldással.
2010. okt. 21. 15:11
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
kettéválasztva ilyen egyenes lesz az egész?
2010. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ÉN is magamnak vágom, és csak egyet mondhatok, hogy tapasztalat. Eleinte iszonyat bénán vágtam le , de aztán észre vettem kis trükköket, és igy megtanultam.
2010. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Le tudnád írni kicsit részletesebben? Milyen trükköket:-)
2010. okt. 21. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam 86%-os! :D
2012. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!