Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki mindenféle kipirosodás,...

Aki mindenféle kipirosodás, kipattogzás nélkül tud teljesen simára borotválkozni (arcon), hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Többféle elektromos borotvát próbáltam már, de egyikkel sem tudtam simára borotválni az arcom, így hagyományos (Gillette Mach3) borotvát használok. 2-3 naponta borotválkozom, és gyakran begyullad a bőr alatt a levágott szőrszál, és ettől kipattog, kipirosodik a bőr.

Csak fentről lefelé borotválok mindig. A pengét más területen nem használom, csak arcon. Új pengével is ez van, nem csak amikor már tompul.

Mit rontok el? Valaki tud megoldást a problémára?

Régebben próbáltam borotválkozás utáni krémeket, de nekem semmit nem változtatott.



dec. 14. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász vagy kozmetikus tanácsát kérd ki. Ők tudnak a bőrtípusodat figyelembe véve ajánlani megoldást. Az is lehet, hogy valamiféle allergiás reakció áll a háttérben, emiatt jobb lenne a bőrgyógyász
dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg gőzölni se ártana, meg a borotvahabot megnézni. Esetleg testápolóval próbáld meg helyette?
dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki a régi rendszerű,hagyományos biztonsági borotvát.Azzal kíméletesebben és alaposabban lehet dolgozni mint a sokpengés szerkezetekkel.Pamaccsal és borotvakrémmel vagy szappannal kiegészítve..

[link]

dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!