A hideggyanta segit?

Figyelt kérdés
Mennyire lenne jo otlet hogyha vennek bikinivonalra es erzekeny testreszre hideggyanta csikokat? Az intim reszen hasznalhatom vagy inkabb ne probalkozzak vele?

jan. 4. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyenge és ritkás szőrzettel bírkózik meg a gyantacsík, szóval a bikini vonalra még nagyjából oké, de beljebb nem annyira. Egyszerűen gyenge hozzá.


Előtte mosakodj meg jó alaposan egyszerű szappannal, az lehozza a szőrről a faggyúréteget és akkor ragad legjobban a gyanta.


Amikor végeztél, használj gyantázás utáni bőrápolót.

jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es a cukorgyanta?
jan. 4. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is a gyengébb gyanták közé tartozik. Persze lehet vele dolgozni, de elég sok gyakorlást kíván. Kérdés, hogyan bírod majd a tested legérzékenyebb pontján a kezdeti ügyetlenkedést. Én 20 perc után a fájdalomtól könnyező szemekkel feladtam. Aztán elmentem kozmetikushoz és 20 perc alatt legyantázott, még azt sem mondanám, hogy olyan borzasztóan fájt volna. Ennyit számít a gyakorlat.
jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 kozmetikuson is gondolkodtam mar, bar nem tudom, hogy ha gimi elsos letemre odaallitanek mit szolna
jan. 5. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt még elkezdtem volna lézeres kezelésre járni, gyantáztattam. 14 évesek is jártak, szó nélkül megcsinálta nekik a kozmetikus. Ugyan úgy, ahogy fodrászt felhívod, bejelentkezel. Nem kérdezi senki hány éves vagy, mert nincs korhoz kötve.
jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!