Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A simára borotvált arc visszaj...

A simára borotvált arc visszajöhet divatba?

Figyelt kérdés

A múlt század közepén szinte elvárás volt munkahelyeken, hogy borotvált legyen valaki. Nagypapám mesélte, hogy mikor ő volt fiatal mindenki így járt, egy-két kisebb bajusz elfogadott volt, de szakáll egyáltalán nem. Viszont ez nem csak a szocializmus miatt volt így, pl Amerikában is ha megnézzük azt a korszakot (50-es, 60-as évek) ugyanígy volt. Katonaságnál nem szabad ma sem.

Ma meg igazából többen viselnek arcszőrzetet, mint amennyien borotválkoznak. Mondjuk a rendezett szakáll az tud jól kinézni, de az ilyen hosszúra hagyott nem túl szép szerintem. Valahogy fiatalosabb, rendezettebb az arc borotváltan.



jan. 4. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A divat folyamatosan hullámzik, ez tartja fenn az üzletet.
jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért megjegyzem, hogy a katonaságnál nem divatból kell(ett) borotválkozni, hanem mert a szakáll miatt nem tömít rendesen a gázálarc. A katona élete múlhat rajta éles helyzetben.
jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta ezt várom... Tényleg van, akinek jól áll, de nagyon keveseknek. Nekem sem tetszik
jan. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!