Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arc szérumot tudtok...

Milyen arc szérumot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
A bőrőm sima viszont elég érzékeny és ekcémás a szememnél. Most kezdtem a gimit szóval fiatal vagyok és nem tudom melyik szérum lenne jó az arcomra. Ha esetleg valaki tudna segiteni es ajanlani egy tenyleg jo szerumot ami termeszetes anyagokbol van azt nagyon megkoszonnem

jan. 15. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevés az információ. Mit szeretnél elérni a szérummal? Általában azért használunk szérumot, hogy megoldjunk vele egy bőrproblémát. Mi az, amit orvosolni szeretnél vele? Vagy csak kifejezetten a szemkörnyékedre keresel valamit, ami az érzékenységet, ekcémát gyógyítja? Mert arra inkább egy jó bőrgyógyász által felírt krémet kellene használni szerintem. Viszont sokan tapasztaltak javulást a Cicaplast krémtől, az talán megér egy próbát arra a területre, mert nagyon jól nyugtat. Ilyen bőrproblémáknál a védőréteg/barrier helyreállítására kell rámenni. Jó összetevő lehet a ceramide, beta-glucen, a cicaplastban is megtalálható ázsiai gázló.

Talán ez a szérum jó lehet: [link]


Valamint, egy összetevő nem attól lesz jó, vagy rossz, hogy természetes, vagy szintetikus. Mindkettő között vannak nagyon jó, és rossz összetevők. Sokszor sajnos a natúr kozmetikumok sokkal károsabbak, mint pl egy The ordinary márka (ami szintetikus anyagokat is tartalmaz, de bőrbarát).

jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
C vitamin
jan. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ér semmit, a bőrtipusodat nem fogja megváltoztatnj
jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ekcémára én azt javaslom, hogy patikában kikevert krémet alkalmazz, vagy esetleg tudom ajánlani azt ami nekem bevált:

[link]

Nagyon jó kis bőrnyugtató.

A bőrödet te ismered a legjobban, így látatlanban nehéz megmondani, hogy milyen termék célszerű rá. Egy biztos, a ceramide tartalmú hidratáló csak segíthet rajta.

jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkrétat nem tudok ajánlani, de érdemes bemenned gyógyszertárba es ott elmondani mit szeretnél, ott tudnak segíteni, ha van konkrét bőrbetegséged akkor eszembe sem jutna semmilyen drogériaban kapható vackot rákenni… azok is tudnak jók lenni, de neked nem ajánlanám
jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!