Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy kimetszése előtt...

Anyajegy kimetszése előtt leborotválják a bőrt felette?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elvileg nem erősíti a szőrt a borotválás, de mivel arcon található anyajegyről lenne szó, és nőből vagyok, biztosra akarok menni, hogy nem lesznek utána vastag, fekete szőrök az arcomon. Épp amiatt merült fel az anyajegy eltávolítása, mert egy kicsivel sötétebb, hosszabb szőrszál nőtt ki belőle, amit sajnos elkezdtem kihúzni, így egyre több és erősebb szőrszál jelenik meg helyette.

Érdemes emiatt műtéti úton eltávolíttatni az anyajegyet? Nem fognak azután a szőrszálak se nőni a helyén? Vagy ha mégis, akkor már azokat el lehetne távolítani végleges szőrtelenítési módszerekkel? Konkrétan tűs epilálásra gondoltam, de azt anyajegyen nem vállalják.



jan. 24. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Mutasd meg borgyogyasznak
jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem borotválták le. Mondjuk nem is volt ott szőr. Szerintem max. akkor borotválják le, ha valakinek szakálla/bajusza van, mert az már zavaró lehet. Gyanítom, ez téged nem érint.
jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!