Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi tusfürdő jó női hajra?

Férfi tusfürdő jó női hajra?

Figyelt kérdés

Ma néztem egy live-ot ahol egy csajszi mondta, hogy férfi tusfürdőt használ a hajára.

Már a tusfürdő is fura számomra, de az hogy férfi méginkább.

Viszont tény, hogy a haja tényleg szép és fényes volt.

Azt tudom, hogy a férfiaknak van 3in1 sampon, tusfürdő meg balzsam.

De nekem nem jutna eszembe férfi tusfürdővel hajat mosni.

Próbálta már valaki?


jan. 26. 23:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ki dőlt be bárminek is?!

Nem is influenszer a csaj.


Én csak szimplán megkérdeztem, hogy használ e ilyet más is, mert én még nem hallottam.


Bírom, hogy fogalmad nincs a témáról, de annyira magabiztosan írod, hogy az márpedig úgy volt ahogy te gondolod. Szeretnék én ilyen önbizalmat.

"Reklám... Reklám... Reklám..."

Abszolút semmi reklám nem volt benne. Épp főzött, és megkérdezték tőle mit használ a hajára. Egy no name férfi tusfürdőt, nem egy nagy márka, bármelyik ABC-ben lehet kapni, de semmi reklám nem volt benne, nem is arról szólt a videó csak megkérdezték tőle. Én pedig kíváncsi voltam, hogy másiknak is "bevált e" Ennyi a történet, de te már nagyon tovább gondoltad :DDD

jan. 28. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!