Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim epilálás mennyivel...

Intim epilálás mennyivel fájdalmasabb a kar epilálásnál?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon kozmetikushoz nem tudok eljutni gyantáztatni viszont sürgősen meg kéne oldanom valahogy a szőr eltávolítását ott lent. A lábamon és a karomon elég jól tűröm az epilátor használatát de odalent még nem próbáltam. Borotvával pedig egy éjszaka után bök és szúr. Félek hogy nagyon fájdalmas lenne vagy hogy elrontom. Tanácsokat kérek hogy aki ez ügyben tapasztalt hogy szokta megoldani epilátorral illetve hogy mekkora fájdalommal jár.

17/L



jan. 27. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fáj. Nekem az epilálás sosem fájt sehol sem, de intim területen igen. Viszont mindenki más, szóval nem lehet ezt most fixen megmondani, hogy mennyivel fájdalmasabb. De nyilván érzékeny területről van szó, szóval az hogy ne fájjon, az szerintem lehetetlen. Ha van epilátorod, akkor csak szimplán próbáld meg óvatosan, és meglátod. Más úgysem tudja megmondani, hogy mennyire fog fájni neked. Vagy esetleg megpróbálhatod magadnak gyantázni, esetleg cukorpaszta.
jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal. Én ott nem bírnám epilálni.
jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban fáj, számomra össze sem hasonlítható. Lábon és karon kicsit kellemetlen ugyan, de simán kibírható, hát intim területen nem ez a helyzet, az nagyon fáj. Persze kinek mi, nem mindegy milyen erős a szőr és milyen magas a fájdalomküszöböd. Próbáld ki egy kis területen és meglátod, hogy mennyire bírod.
jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Intim helyen epilálni tilos! Kérdezz bármilyen kozmetikust. Rengeteg veszélye van, beakadhat, fertozodhet.


Magadnak gyantázni is necces. Foleg ha nem vsgy gyakorlott. En most a helyedben a jo minosegu borotvat ajanlanam

jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írják, nem ajánlott az intim terület epilálása. Főleg a combtőben sötét foltok jelenhetnek meg és hiába hagyod abba a szőrtelenítést, hónapok alatt fognak elhalványulni.

Házilag borotválkozni érdemes vagy szánd rá az időt és menj el igazi kozmetikushoz gyantára. Hosszú távra a lézeres kezelés éri meg leginkább. Nekem ez az álláspontom.

jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sokkal fájdalmasabb szerintem is, de akaraterő kérdése. Én évek óta azt használok, hát hozzá kellett szokni de sokkal jobb mint pár naponta borotválni…
jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ibi_ibi válasza:
Minden agyban dol el... mig a kovid alatt az uzleteknek be kellett zarnia, ravettem magam, eleg konnyen, rohadtul fajt, de imadtam az erzest, h barmit kibirok. Egy ido utan eljutottam oda, h szinte laza arcizmokkal toltam vegig. Aztan mikor visszanyitottak, akkor vhogy ujra elkezdett rettenetes kinzo lenni, folyton halogattam, es vegul visszatertem a gyantaszalonban. Jo kis kaland volt, nem mondom :D
jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!