Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van, aki hosszúhajúként nem...

Van, aki hosszúhajúként nem jár fodrászhoz?

Figyelt kérdés

A végéből otthon vág, maga befesti, stb.

Miért nem jársz? Drága? Nincs értelme?



jan. 29. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Már fiatalabb koromban is volt, hogy magam "igazítottam' a hajam, több kevesebb sikerrel :) Nem sok választott el tőle, hogy fodrásznak tanuljak tovább. Kb 4 éve vágom magamnak újabban. Előtte fodrászhoz jártam, sok mindent ellestem tőle, és youtube videókból. Én megmondom őszintén szeretem csinálni, többféle fazont is próbáltam már magamon. Volt frufrum, átmenetesen vágott hosszú hajam, ritkított frizurám. Most jelenleg egyhosszra van vágva, oldalt picit fokozatot tettem bele, és nincs frufrum. Szerencsés vagyok, mert jófajta hajam van, gyorsan nő, és teljesen egyenes szálú, és hosszú hajat könnyebb otthon vágni, röviddel már nem bajlódnék. Nem festem, de lassan abba is időszerű lesz beletanulni.
jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a szociális fobiam miatt nem járok

Illetve egy ideig jártam de borzalmas volt, felhívni majd elmenni, majd ott ülni

Mintha kínozna valaki...

szóval azóta vagy hagyom nagyon hosszúra megnőni vagy itthon vágom magamnak

Ami amúgy élet szar szokott lenni

jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*elég szar
jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem jártam, mert a hajam hosszú és nagyon hullámos is, általában csak elrontották. Kiszárították a hullámokat, és olyan hajat vágtak, ami egyenesen jó, de mihelyt visszahullámosodik a hajam, már nem szép. Vagy kiritkították, ami az ilyen hajon szintén kész csapás. Mivel a hullámok és a hossz miatt nem látszik, ha nem sikerül teljesen szabályosra a vágás, általában megcsinálom inkább magamnak, és jobban is szokott sikerülni, mint amit egyik-másik fodrász elkövetett.


Nemrég viszont elmentem egy fodrászhoz, aki kifejezetten hullámos és göndör hajak vágásához ért. Jobb volt, mint a többi, de nem hiszem, hogy rendszert csinálok belőle, mert azért csodaszámba nem megy a változás, és elég sok ezrest otthagytam ahhoz képest, hogy itthon ingyen van az az egy óra.

febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!