Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek annak érdekében...

Mit tehetek annak érdekében hogy hosszabb és dúsabb legyen a szempillám?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nagyon sűrű szempillám volt, sokan azt hittik ki van spirálozva, pedig alapból volt olyan. Most már megritkult sajnos és nem olyan hosszú. Ha szempillaspirált használok, akkor nagyon szép hosszúnak és dúsnak tünik, viszont szeretném ha nem csak spirállal lenne az. Valakinek van valami tippje, ki mit használ a pilláira? Pl szempillanövesztő szérum, ilyenek. Elsősorban olyan termékek érdekelnek amiket dm-ből be tudok szerezni.

jan. 29. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Nincs ilyen termék.

Lifting és festés, ami segít.

jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Van az Alverde szempillanövesztő, a spirálos, nekem attól indultak be a szempilláim. Nemrég kitaláltam, hogy van egy Revox koffeines szérumom ami elvileg szemkörnyékre van, na abból is cseppentek ebbe az Alverdésbe, meglátom, turbóz-e még rajta. De ha kivárod türelmesen amíg teljesen lecserélődik a meglévő szempillád, a koffeines cucc tényleg hat, nekem kis világos, semmi pilláim voltak és utána kicsit sötétebbek, látványosan vastagabbak és hosszabbak lettek. Mintha darabra is több lenne de szerintem az a sötétedés miatt látszik úgy.
jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Long 4 Lashes-t használom, ettől valóban durván megnő a pilla. Dúsabb nem lesz tőle.


Orvosin tanultam a benne levő hatóanyagról, eredetileg nem erre a célra használták, de észrevették, hogy megnőnek tőle a szempillák.


[link]

jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az Alverde éjszakai szempillaszéruma vált be. Tartalmaz koffeint és ricinusolajat is (én ezekről azt olvastam, hogy segítenek)
febr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!