Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet az, hogy az arckrém...

Hogy lehet az, hogy az arckrémek egyre rosszabbak, mégis mindenkinek egyre szebb a bőre?

Figyelt kérdés
Egy normális terméket nem találok évek óta, pedig régebben vettél egy krémet, alap, hogy volt benne fényvédő, és nem hagyott filmes réteget az arcon, és krém állaga volt, nem ilyen olcsó hatást keltő gél. Ezt a Neutrogena Hydro Boost-ot is úgy ajnározzák, kipróbáltam, nagyon rossz, géles állag, filmréteget hagy, a sodium hyaluronate felpuffasztja az arcot, csúnya lesz, és ki is száradt tőle az arcom. A többibe meg ha nincs is szilikon, mégis van benne valami, ami filmes réteget hagy, legrosszabbak meg a bio dolgok. Retinol meg ilyenek nem megoldás, mert ha abbahagyod a használatát normál állapotú lesz a bőröd, és minimum az lenne a lényege ha használod feljavítja arra az időre is, ha befejezed a használatát, tehát javít a bőrön. De mégis mindenkinek szép a bőre, mit használnak rá?
febr. 3. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki mindenkinek szép a bőre? Online maximum. Élőben meg 100ból 1nek van tökéletes bőre.
febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Élőben is szépek, rajtam meg egyre több lesz a ránc, mert egy jó hidratáló krém nincs, mind szárít, filmréteget hagy vagy puffaszt, hiába próbálok ki ezt-azt, egyik se jó, amit használtam az megszunt, pedig addig jó volt minden. Még akkor a legszebb az arcom, ha nem kenek rá semmit, de ez nyilván nem megoldás.
febr. 3. 22:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De... nem értelek. Fogat is mosol mindennap, nem csak terápiásan pár hónapig, hogy aztán ne kelljen. Az arc, a haj, minden ugyanígy működik.
febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A krém megelőző, ápoló, a jobbak némileg regenerálnak is. Ott igaz, amit írsz, viszont pl. a retinol nem krém, hanem terápia. Ha eltunteti a ráncot, akkor annak úgy kell maradni ha nem használod is, máskülönben csak szemfényvesztés, és anélkül ugyan úgy rossz a bőr. Ugye ha valami ránctalanít az ránctalanít, tehát javít a bőrön, ami azt jelenti, ha nem használod akkor is ugyan olyan marad, mintha használnád, maximum abból az állapotból kezd el romlani a bőröd.
febr. 4. 00:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt használom! Engem nem zavar a géles állaga. Gyorsan beszívódik, jó az illata. Nem lesz zsíros tőle a bőröm. Ezt a filmes izét sem vettem még észre, amiről írsz. De nyilván mindenkinek más-más bőre van.
febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hol élsz,ahol nem ráncosodnsk az emberek. Lehet őket nem nézed olyan közelről,mint magadat a tükörben.
febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha eltunteti a ráncot, akkor annak úgy kell maradni ha nem használod is, máskülönben csak szemfényvesztés, és anélkül ugyan úgy rossz a bőr."


Ennyi butaságot összehordani.


Úgy maradna a bőr, a fog, a haj: ha megállítanád az időt. A retinol krém, nem terápia, az időt nem állítja meg.

febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire elégedetlen vagy, keress egy szakembert aki segít ebben, pl kozmetikus. Legtöbb esetben, pedig a genetikán mùlik minden, nem a krém a rossz, csak neked nem megfelelő. Ismerek olyan 42 éves nőt, akinek csodás bőre van és semmi extrát nem használ, csak mandula olajat este, reggel már csak hideg víz.
febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi az a "mindenki"? Mert én ritkán látok jó állapotú egészséges bőrű embert.


A korombelieké is taszító, egyre ráncosodó.


31 vagyok kisimult, 0 ránccal.


Semmi extrát nem használok, csak ügyelek az egészségemre, folyadékbevitelre stb.


Heti 1x lekenem arcomat a túlszaporodott aloeveránk levelének belsejével.


A sok kencefice cseszi el az emberek bőrét és a nem felépített életmód pl magas stresszel.


Sokaknak az arcán a mérgelődő, síró mimikai ráncok látszanak.

febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem rosszabbak a krémek manapság, ezt mégis mire alapozod? Gyerekkoromban az Oxi (vagy Oxy?), na az kegyetlen volt, gyógyszertári alkohollal is moshattuk volna a fejünket.


Az emberek többet fogalkoznak a bőrükkel, több info elérhető. Ha te kiokosítod magadat, neked is lehet szuper arcápolásod. Ne idegeneket kérj meg a neten, hogy állítsák össze neked. Kísérletezz.

febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!