Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS fekete kimosható hajspray...

SOS fekete kimosható hajspray farsangra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok ajánlani nekem olyan fekete hajsprayt amit nyugodt szívvel a 7 évesem hajára fújhatok farsangkor? A parókát nem viseli el de mivel Wednesday-nek öltözik szeretné ha valamilyen módon mégis fekete lehetne az amúgy szőke haja. Sosem használtam még ilyesmit, kicsit félek hogy mosással maradéktalanul el tudom e távolítani a hajából illetve mennyire káros? Kb. fél napig lenne a haján. Ha van ilyen mit ajánlanátok?

febr. 6. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kínaikban szoktak árulni ilyeneket de annyira változó az árukínálat hogy a legegyszerűbb szerintem ha veszel Loreal tőszínező sprayt feketében (Magic Retouch a neve). Dm-ben és Rossmannban is lehet kapni. A hajhosszától függően lehet több tubus is kell rá
febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt lehagytam hogy ez teljesen kijön mosással, nem kell félni tőle, baja sem lesz tőle egyszeri alkalommal.
febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
febr. 6. 10:18
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Én is a tőszínezőt akartam írni, anno használtam de nekem pont az volt vele a bajom, hogy kijött. Csak ne fogdossa a haját, mert fog is.
febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!