Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a Kérastase...

Szerintetek a Kérastase hajnövekedést előserkentő sampon vagy a Redken “hosszú hajra” való samponja jobb?

Figyelt kérdés
Jelenleg mellig érő hajam van. Eléggé töredezett a vége, de szeretnék hosszabb hajat nyárra. Használok rozmarinos olajat minden hajmosás elöt de szeretnék mást is kipróbálni! Mi a véleményetek?

febr. 7. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tördezett a vége, akkor előfordulhat, hogy gyorsabban törik fel a végétől, mint amilyen gyorsan nő a hajhagymából - emiatt ha szeretnél hosszabb hajat, a hajápolással intenzíven érdemes foglalkozni, és a töredezett végeket is fel kellene frissíteni (vágni).

A Kerastase-t nem ismerem, a Redken hosszú hajas samponja nem tisztított normálisan, tiszta káosz volt, de ettől még neked beválhat.

Valószínűleg jót tenne hajpakolás és valamelyik hajszerkezet helyreállító "plex", mindkettő hetente 1-2x. Nem tudom, milyen gyakran mosod, a hajvégnek az a jobb, ha csak hetene 1-2 alkalommal, de lehet, hogy a fejbőrödnek ez nem jön be (pl. zsírodosik és nem megy a 3-4 nap emiatt) - a fejbőr a döntő, mert onnan nő ki haj, azaz a fejbőrt boldogítani kell a hajnövesztéshez.

febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes es kedves választ. Heti 1x mosom a hajam es eddig a joico hajszerkezet erősítőt használtam de nem látok akkora eredményt, és arra gondoltam ha erre költők ennyit akkor ugyan abból a pénzből mást veszek próbának.
febr. 18. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!