Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak ilyen bőrre?

Mit használjak ilyen bőrre?

Figyelt kérdés
Vannak nyitott és zárt mitesszerek az arcomon, és van amelyik néha be is gyullad és pattanás lesz belőle. A homlokomon is vannak apró pattanások, és a mitesszerek is elkezdtek terjedni a szám körül. Az orrom mellett ha jól állapítottam meg, akkor ott tágabbak a pórusok, és mitesszerek is vannak. Nem vagyok szakértő, de jó lenne ha valaki tudna segíteni. Esetleg kipróbáljam a szalicilsavat? Hallottam, hogy az jó az ilyen dolgokra, de abból is melyik fajtát, és esetleg még ezen kívül mit kellene használnom?

febr. 8. 18:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Milyen tagadókról beszélsz? :o

Sikerült alaposan félreértened, amit írtam. Nem a tudatos bőrápolós oldalakat nevetjük ki. Hanem a tudatos bőrápolós oldalon nevetünk ki titeket. Akik még mindig abban hisznek, hogy az uv-tól szép lesz a bőrük, és illat alapján választanak maguknak parfümmel teli arckrémet. És az illóolajat nem hogy kerülnék, magában az arcukra kenik.

Natúr zsír. Kézi szappan.

Nem tudom, melyik az a kozmetikai cég, aminél dolgozol, de a natur kozmetikumok jelentős része tele van alkohollal, illatanyagokkal, meg kb mindennel, amit kerülni kellene. Van egy-két kivétel (pl: PomPom), de ha az ott dolgozók ilyen tanácsokat adnak, nem hiszem, hogy ez azok közé tartozik (hanem inkább ilyen Ilcsi féle lehet).

Habár, nem szép dolog véleményt alkotni úgy, hogy nem látom. Leírnád, miket forgalmaztok? Most már kíváncsi lettem rá.

(Egyébként a tökéletes, ránctalan bőröcském köszöni szépen, jól van, most épp szépen behidratáltam a minden mentes arckrémemmel, miután lemostam a minden mentes fényvédőmet.)

febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát, köszönöm, hogy segíteni szeretnétek
febr. 11. 21:49
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a 6-os mindent leírt ami egyáltalán nem tesz jót a bőrnek (kivéve a megfelelő folyadékbevitel és a kozmetikus rendszeres látogatása). Szappan nem való arcra mert túl lúgos (az összes, hiába natúr, házi vagy kézműves, az alap receptúra ugyanaz) plusz tele van illóolajjal ami nagyon irritatív és allergén. Házi zsír?? Te jóságos ég... Nem 50-60 évvel ezelőtt élünk. Ha valaki ragaszkodik a régi időkhöz akkor gondolom nincs se telefonja, se tévéje (legfeljebb fekete-fehér), se semmilyen elektronikai eszköze és mindent megtermel, előállít magának. Vagy ez mindig csak az arcápolásra vonatkozik?


Napozás? Nyugodtan, ha szeretné valaki növelni a bőrrák kialakulásának esélyét, szeretne pigmentfoltokat, kiszáradt bőrt, korai ráncosodást, szemkárosodást.

febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!