Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire tartjátok normális...

Mennyire tartjátok normális dolognak, ha valaki nagyon szeret bámészkodni egy drogériában?

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok,és szeretek sok időt eltölteni a Dm üzletben. Főleg a testápolóknál, és dezodoroknál. A párom is hasonló típus. Szeretünk illatolni mindent. Egyes termékeknek változtatnak időnként a csomagolásán, és ami benne van. Így kicsit gyanakvó vagyok. Úgy érzem kezdek e miatt már zavaró lenni, de nehezen tudok rajta változtatni. A fújos dezodorokat nem szabadna illatolni, de kivételesen megtettem a múlt alkalommal, és csak megfújtam. Másabb volt a csomagolása a szokottnál, és nem volt egyértelmű, hogy változott-e az illat. Láttam nem örült az eladó, de ez van. Ti mennyire szoktatok az illathoz ragaszkodni?

febr. 10. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kirakva minta, abbol fujhatsz, probalhatsz, de az eladasra szant termekbol nem fujhatsz, mert az kvazi meglopasa a kovetkezo vasarlonak. Gondold el, ha valaki kiprobalta azt a ruzst, amit te megveszel. Undi? Ugye.
febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos
febr. 10. 15:21
 3/5 A kérdező kommentje:
De végül is megvettem.
febr. 10. 15:22
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Teljesen, csak tényleg ne fújkodd ki a cuccokat ha nincs teszter.
febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy fújkodod a terméket nem "ez van" kategória, simán kifizettethetik utána, kb lopás. Oké, megvetted most amúgy is legalább.

Amúgy engem nem érdekelnek ilyenek. Parfümöket sminkeket még szeretek nézegetni, de nem ilyen sokáig. A dezodorok nem érdekelnek felőlem aztán változtatgassanak rajtuk.

febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!