Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgomba nagyobb mell alatt?...

Bőrgomba nagyobb mell alatt? Mivel érdemes kezelni? Mennyi idő, mire elmúlik?

Figyelt kérdés

Nem akarok rögtön bőrgyógyászhoz szaladni bizonyos okok miatt, azt inkább utolsó megoldásnak hagynám, ha semmi vény nélküli dolog nem jön be.

Olvastam, hogy a teafaolaj jó rá. Az kb mennyi idő alatt hat?

Vagy mivel érdemes még próbálkoznom?


febr. 11. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Eszedbe ne jusson. Lemarja csontig a bőrödet.

Sürgősen bőrgyógyász!

febr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Canesten. És normális anyagú, méretű melltartó.
febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Canesten, de nem vastagon rákenve, hanem csak vékonyan. Pár nap és helyrehozza
febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A teafaolaj még az ép bõrt is szétmarja, azt ne 😱



Sajnos egy nagy méretnél már nehezebb magadra melltartót kapni, pláne még ha az anyaga is fontos hogy milyen.



Gézzel tapaszd le, hogy ne súrlódjon annyira (picit mindenképp fog)



Illetve dokumentáld fotókkal, mert ha TBs redukcióra mennél, ezt is figyelembe veszik, hamarabb kapsz idõpontot.

febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tömény teafa olajjal semmiképp ne menj neki. Én ötven ml vízhez adtam öt ml-t. A bőrömet nem baxta szét, de nem volt annyira gyors és hatékony, mint bármi vény nélküli krém az ilyen gondokra.

Nem tudom, hogy te milyen súlyba vagy, csak nagy a melled, vagy azért nagy, mert túlsúlyos vagy, nálam az utóbbi volt, nekem a fogyás segített hosszabb távon.

febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!