Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajról tapasztalato...

A ricinus olajról tapasztalatok? Most kezdem, valaki velem tart heti 3-szór fogom csinálni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Idd meg, úgy tényleg ér is valamit....
2010. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én csak jót tudok róla írni..nem csak gyorsabban nő, de dúsabb is, szebb is, nem töredezik annyira, mint előtte. én mondjuk már csinálom pár hónapja de veled tarthatok:D
2010. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsod de én nem vagyok olyan hülye mint te hogy megigyam...Ha szeretnéd meginni akkor egészségedre!!
2010. okt. 24. 15:30
 4/9 A kérdező kommentje:
15:30-nak!Örülök hogy neked bevált!Akkor csináljuk együtt!:)Én még csak most kezdem,ma kentem rá először 14:30kor és kb 20:00 kor fogom lemosni!:)
2010. okt. 24. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
énis most akarom majd felrakni csak lusta vagyok hozzá xd amugy te tojássárgájával kevered v vmi más olajjal?:D
2010. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem a vállamig ér a hajam talán egy picit lejeb!Én 3 evőkanál ricinus olaj meg 1 evőkanál napraforgó olaj!Ezt összekevertem és azt raktam rá!Nekem ez elég!Heti 3szor fogom csinálni kedden,csütörtökön és vasárnap!Mindig kb minimum 4 órát hagyom rajta!Te is tarts velünk!:)Kitartás!:)
2010. okt. 24. 15:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és most vettem sampont a hajamra,gohnsons baby shampoo -nt búzacsírásat!Gondoltam hogy a baba sampon sokkal de jobb mert nincs annyi vegyszer benne!Nem is drága 600 valamennyibe került!:)
2010. okt. 24. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
éértem.és vmi balzsamot v pakolást nem használsz miután kimostad az olajat a hajadbol?
2010. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Balzsamot szoktam GLISS KUR meg ELSÉVE amit törölköző száraz hajra kell ráfújni és nem kell lemosni.Ezeket szoktam használni hogy könnyebben kitudjam fésülni.Nekem nagyon jók,beváltak.:)
2010. okt. 24. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!