Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hipermarketekben kapható...

A hipermarketekben kapható hajfestékeket 2023 nyarán leolcsósították. Senkinek nem tűnik fel, csak nekem?? Sehol nem latok itt ilyen hozzaszolasokat!

Figyelt kérdés

1. Az ősz hajtöveket nem fogják be, vorosek maradnak sotetbarna helyett.


2. A teljes hajon eloszlataskor majdnem rosszul vagyok az egyidoben torteno, nagyobb tomegu festek szagatol, a hajamra kenesetől, konkretan a szabadban allva odakint tudom csak rakenni, de ott is csak aprankent, lassan adagolva, kulonben erzem, hogy nagy baj lenne, ha egyszerre ratennem.


Mindegyik markanal.

Ilyen eddig nem volt.


febr. 13. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ez a tapasztalatom. Igaz, nem biztos, hogy ugyanolyan márkát használunk.
febr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te mindegyik márkát kipróbáltad???

Ez azért fura. Én nem is hajfestéket, hanem tartós hajszínezőt használok, és simán befogja az ősz hajszálakat. Teljesen ugyanolyan, mint mindig is volt. (Loreal Casting Creme Gloss)

A barna pedig sajnos sokszor vöröses, rezes árnyalatú lesz. Főleg, ha nem jó színt, árnyalatot választ valaki.

febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tünt fel.
febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ugyanazokat a festekeket veszem es ugyanazokat a sotetbarna szineket. Már evek ota. Schwarzkopf, Loreal, .Garnier, Syoss, meg ezeket. Amiket egy atlag Tescoban kapni lehet.


Akkor nektek nincs ilyen eszreveteletek, erdekes….

Akkor velem van a gond.


A szinvalasztasommal nincs baj, tobb eve ezeket a hideg arnyalatu sotetbarnakat veszem. Nem az egesz hajam lesz voros, csak az ősz hajtovek.


Igen, mindegyik markat veszem, ami Tescoban kaphato es ami epp akcios.

febr. 29. 03:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugyanezekkel a festekekkel idaig tokeletesen egyenletes sotetbarna lett a hajam mindig. Az oszfedes tokeletes volt egeszen tavaly nyarig.
febr. 29. 03:33
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, jókat írtatok!

Írjatok még!

febr. 29. 03:37
 7/7 A kérdező kommentje:

Update.


Tegnap talaltam egy dobozomban egy regebbi hajfesteket. Az jól befogta.

márc. 7. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!