Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hamvasító sampon tönkre...

A hamvasító sampon tönkre tudja tenni a haját?

Figyelt kérdés

Véletlenül nem figyeltem és olyan 10percig rajta hagytam. Aztán elkezdett a hajam nagyon hullani és rugalmassá válni elég durván.

Vagy ez attól lehet,hogy fél éve egy fodrász vörösből teljesen leszőkítette a hajam. 1 hete elmentem egy másik fodrászhoz ott is szőkítettünk aztán az a csajszi mondta,hogy ez volt az utolsó mert nagyon durván nem bírja a hajam a szőkítést. Akkor ez inkább a szűkítés miatt van nem a sampontól


febr. 18. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetve tudnátok ajánlani valami jó hajerősítő kapszulát? Most olajozom a hajam reggel.meg este is ahogy a fodrász mondta,hogy csináljam.

Nagyon félek,hogy kihullik a hajam

febr. 18. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a szőkítés miatt. Friss, vizesen nyúlik. Lehet le is fog törni.
febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon durván hullik. Igazából csak most eszméltem rá,mennyire is tönkre tettèk a hajam. Nagyon ki is voltam borulva. Nem is tudom,hogyan kezdjek neki annak,hogy megint szép erős legyen. Nagyon félek.
febr. 18. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nullásgép és teljes újranövesztés a megoldás.

Sajnálom.

febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Naa azért annyira csak nem vészes 😂meglátjuk mit tehetek
febr. 19. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!