Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon problémás, érzékeny az...

Nagyon problémás, érzékeny az arcbőröm, ha babaolajat teszek rá mégrosszabb lesz vagy segíthet?

Figyelt kérdés

Mar ha nem a megszokott tusfurdovel furdok, masnapra az egesz arcom bevan gyulladva mert ugye a viz hozza er a boromhoz..

Egy dolog segit rajta, azt hasznalom evek ota, semmi mast nem tudok ra tenni.

Viszont most a hideg miatt nagyon hamlik az egesz arcom, meg a tusfurdo miatt is nagyon bevan gyulladva

Arra gondoltam, vegso megoldaskent teszek ra egy kis babaolajat hidratalaskent, semmi mast nem tudok es nem is merek mert felek hogy mi lesz utana.

Ha nem hasznal oke, de arthatok vele?


febr. 18. 21:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Johnson babaolajam van
febr. 18. 21:38
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ne tedd. Vegyél a gyógyszertárban hidrophiles fürdetőkrémet. Kisbabáknál használják, hipoallergén, és a bőrre kenve hidratáló krémként is lehet használni.
febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ne. A babaolaj komedogén, eltömíti a pórusokat. Egy arcápolási rutin kell bőrtípusodnak megfelelően. Egy hónapig egy alaprutin, ami arclemosó, hidratáló és fényvédő. Majd utána a bőrproblémáknak megfelelően elkezdeni az aktív hatóanyagok bevezetését. Tudok benne segíteni.
febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Kérjél rá valamit a gyógyszertárban, lehetőleg minél kevesebb összetevővel és hipoallergén legyen. pl. amit a 2. írt, az is jó.

A 3. szerintem valami MLM-es baromságra akar privátban rábeszélni. Ennyi szarságot semmiképpen nem kell magadra kenned, főleg ha érzékeny a bőröd és még be is van gyulladva!

febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mar bekentem mert nagyon fajt a szarazsag miatt.

Holnap kiderul mi lesz ebbol

febr. 18. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pattanásos korszakomban vsak a babaszappan segitett. Reggel azzal.mostam meg.


Egy pattanásokkal.küzdő pasi ajanlptta és bevált. Ha vmi piros is a babaszappannal törtent mosakodás után már a pír is halványul!


Vagy ha elvágtam az ujjam es gyullad babaszappanos mosás után elmúlik a gyulladás ott is.


Bőrgyógyaszi tusfurdők krémek is lehet jók. De en nem bizom azokban amik pl krémek mert kémekre ragad a kosz.


Majd 40 felett jók az olajos cuccok csak. Mert akkor már nincs pattanásveszély.

febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Napkozben meg ne érje semmi. Napi 1 arcmosás teljesen elég.
febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Jobb lett volna nem bekenni, de már mindegy. Menj el bőrgyógyászhoz, vagy próbálj normális termékeket használni, se tusdürdő, sem szappan nem az arcra való
febr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

Az az a helyzet, hogy bőröd természetes bőrfelszíni emulzióját kinyírtad. A védőréteget. Ez a hosszú ideje tartó tusfürdős mosásoknak köszönhető, ami SLS-ttartalmaz. Ez szárít, védtelenné teszi a bőrt, kialakulnak a gyulladások, az érzékenység. Legalább egy normális krémet kellett volna használni, hogy valamennyire visszaállítsd a ph értéket. A normál 5-5.5, a szappantól, tusitól kb. 10. Nem kell csodálkozni, hogy belobbant.

Természetesen arra hallgatsz akire akarsz, én szakértőként adtam ingyen tanácsot. Nem vagyok semmilyen MLM tag, vagy mi, simán csak ez a szakmám, belefér néha a jótékonyság.

És egyetlen terméket sem neveztem meg, nem is szeretek pontos terméket ajánlani, hiszen hatszázhúszmillió van a piacon, a bőrápolás egyéni, személyre szabott. Ami nekem, a vendégeimnek bevált, neked nem biztos.

Szükségét éreztem a 4-es fejében született kognitív torzítást tisztázni. Tudom, hogy hihetetlen, hogy valaki tényleg csak azért van az oldalon, hogy segítsen. De ha nem kezdtek el hinni, bízni valakiben, akárkiben, akkor nagyon szomorú lesz az életetek. A társadalomra sajnos még mindig az agresszió, kontrollgyakorlás, dominancia és bizalmatlanság a jellemző.

febr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%

Kezdésnek ne tusfürdővwl moss arcot, hanem erre való lemosóval, és használj babaolaj helyett arcra való hidratálót.

Ha érzékeny a bőröd, válassz erre megfelelő terméket.

febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!