Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpas-szeborreas (zsírosabb)...

Korpas-szeborreas (zsírosabb) de idősödő,vizhianyos bőrre jó termékek?

Figyelt kérdés

Megfizethető áron,ami nekem azt jelenti,hogy 50 ml arckrém maximum 5-6000, és ennek arányaiban a tonik,szérum,stb.

35 éves vagyok,rancaim még nincsenek. Korpás szeborreas a bortipusom,az orrom és környékén tágabb porusokkal. Egy jó ideje már vizhianyos is,gondolom a kor miatt. Mindig is ilyen bortipusom volt,a terhességet leszámítva,akkor valami csoda gyönyörű lett...aztán visszaállt minden.


El vagyon kicsit veszve a kínálatban,a nagyon drága krémeket meg nem engedhetem emg magamnak,de őszintén szólva ennél többet amúgy sem szeretnék rá szánni. Tudtok ajánlani? Illetve sminktermékek is jöhetnek,főleg alapozó,vagy BB krém. Köszönöm előre is.



febr. 19. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én hasonló bőrre, ami még csak 32 éves lesz, ezeket használom:

Lemosó(a vizes bázisú balea med, az olajosat bipaból veszem, ha ilyen helyen járok. Ha nem akkor ely's lab).

A hidratáló változó, most mixa lila kupakos van, de volt korábban cerave is.

Szérumokból peptides(helia D, amiben réz peptid van), retinol és hamlaszto-aha és bha egyaránt.

A szérumaim amúgy vagy hazai gyártásúak vagy revox.

febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!