Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen a hajam? Hogy...

Milyen legyen a hajam? Hogy nézzen ki jobban?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a hajam az valami elképesztően béna. Barna ,2 oldalra lógó ,kb középen elválasztott,fufru nélkül. Szüleim szerint jibban néznék ki összefogott hajjal,vagy higy hátra turogetem az elől lévő hajam. (Bár szerintem úgy is rossz).Ja,és persze hullámos. Amit szeretek,mert borzalmasan néznék ki egyenes hajjal. Sűrű a hajan ,gyakran ritkítjuk,de így is olyan hobós. Kb.mint egy aluljárós hajléktalan . Meg borzasztóan száraz, azért áll szét ,mint az őrülteknek,de hiába olajazom,ìgy is olyan marad. Valakinek van valami tippje? És alig 2 nap alatt borzasztóan zsíros lesz a fejbőröm. Meg szinte fél nappal hajmosás után kezd "zsíros szaga" lenni a hajtövemnek. Most így látatlanba nehéz elképzelni/segíteni, csak már magában az ,hogy áll is borzalmas.

Néha úgy érzem,hogy e miatt nem fogok soha senkinek

megtetszeni/szimpatikus lenni.



febr. 19. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Szia

Esetleg hátul egy kicsi felnyírással feldobni jól melle még állni is.

febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl befonod este a hajad kicsit vizesen reggel kibontod már jobb lesz ad neki volument.

Vagy begondorited pl

febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy az olajat meg a mindenféle kencéket csakis a hajvégekre kend, a hajtőt, fejbőrődet került el.
febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mosod, akkor kétszer mosd samponnal, akkor nem marad zsíros. Alaposan öblítsd ki. Kondicionáló és/vagy pakolás a hajvégekre. Olaj csak szárazon a végeire.

A ritkítás nem tudom mit takar, milyen technikát, a régi béna technika csak árt, amikor ritkítóollóval elvágunk minden második tincset. Ugyanis, ha az eleve dús bozontba rövidebb tincseket vágunk ritkítás címen, csak még dúsabb lesz.

febr. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajmosas utan meg vizesen jojoba olaj. Ezt benne hagyod es igy szaritod.
febr. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!