Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olcsó de jó fényvédőt mit...

Olcsó de jó fényvédőt mit ajánlanátok drogériákból?

Figyelt kérdés
febr. 22. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Garnier Ambre Solaire Super UV 50+
febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Revox
febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
A revox nem olcsó. Keveset fizetsz érte, ez tény, de kevés is van benne. Összességében nem olcsó
febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Garnier Ambre Solair UV pedig nem jó.

Biztos vannak, akiknek beválik, de eddig akiknek a bőrápolási rutinjukat felállítottam, 30-ból 28-nak a Revox vált be.

Igazad van, sajnos kevés a mennyiség, 3000Ft körül van az ára, így mililiterben nem olcsó, de jó.

A legtöbben azt nézik, hogy kimondva legyen olcsó.

A Garnier 4500-5000Ft körül félemetesebbnek hangzik, cserébe viszont nem jó.

febr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam a revoxból elmegy havonta 2 teljes tubus. Az már 6000🤷🏻‍♀️
febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De valamiért csak megveszed ezek szerint, nem?

A Revuelle fényvédője a Rossmannban elvileg Revox dupe. 2600Ft, 50ml. De arról is olvastam már, hogy az sem jön be mindenkinek. Következőnek azt próbálom ki én is.

Sok dolgot kell figyelembe venni a fényvédőnél, az egyik legtürelmesebb fázisa a bőrápolásnak. Ha még valaki mindennap sminkel, mint én, még horrorisztikusabb a választás.

Egy tippet mindig szoktam adni, ha tanácsot kérnek, és nem kifejezetten csak drogériás fényvédő kell. A patikában kismintát kérni.

Legutóbb a bioderma fluidot adták

( pontos neve hirtelen nincs a fejemben), kombinált, felszíni vízhianyos bőrömre. Már a felvitelkor kukacosodott. Ha megvettem volna 8000Ft-ért, elhiheted nem lettem volna boldog.

febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván úgy sem lesz olyan, ami mindenkinek bejön. Sajnos ez ilyen. De amúgy én a Revuele Oil controlos fényvédőjét, illetve a Helia-D fényvédőjét szeretem, eddig az a kettő a favorit, de a Helia-D az egy picit azért drágább a másikhoz képest, az pl. Rossmannban 3000 ft körül van 40 ml, a Revuele pedig 3000 ft 50 ml, de ha esetleg Ecofamily van a közeledben, ott is be lehet szerezni a Helia-D fényvédőjét, és ott azért jobb az ára. De amúgy a Revuele fényvédője nagyon rendben van, de hát na. 50 ml. Most kinek mennyi ideig elég, nyilván változó, de szerintem sokkal olcsóbbat nem találsz.
febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dm saját márkás
febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi neked olcsó? Ráadásul Rossmannban egyre t9öbb koreai márka van.
febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!