Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baján tudtok olyan fodrászt,ak...

Baján tudtok olyan fodrászt,aki nagyon jó és érti a dolgát ?

Figyelt kérdés

Fél éve elmentem egy fodrászhoz vörösből egyszerre 1 nap alatt leszőkítezte az egészet és csinált belőle világosbarnát,ami egy idő után kisárgult. Aztán elmentem 4hete egy fodrászhoz mondta hát próbáljuk meg szőkíteni a hajam hátha(ő meg ugye nem csinált próbát,hogy bírja e a hajam a szőkítést,persze tudta az előzményeket,hogy a másik fodrásznál mi volt ) bár hálistennek időben észrevette,hogy nem bírja a hajam és le is mosta azonnal a szőkítőt,de az alja szó szerint tönkre ment. Volt derékig erő hajam most a szőkítesek miatt a mellem felé ér l,amit eszméletlenül sajnálok.

Mostanában úgy vettem észre hogy amugyis hullik a hajam mióta szőkítbe lett újból,de az alsó részén van ami brutál feltört. Tudom ezen semmi az ég világon nem fog segíteni. Szeretnék találni mostmár tényleg egy jó,megbízható fodrászt,akihez ha elmegyek ránéz a hajamra,esetleg vág belőle,mert szerintem is muszáj. Nekem kb 1 évvel ezelőtt volt egy nagyon jó fodrászom. Vele 2 év alatt nagyon szépen megnővesztetük a hajam 2 évig jártam hozzá mindig 3-4 havonta ugye akkor még vörös voltam,csak ő abbahagyta,mert várandós lett. Nekem ilyen jó,lelkiismeretes fodrászra van szükségem. Köszönöm szépen előre is az ajánlásokat.


márc. 1. 08:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!