Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb arckezelő...

Melyik a legjobb arckezelő gép/ krémcsalád?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években elkezdődött a ráncosodás, az arcbőröm fakó, szemem alatt karikák. 40 vagyok, és soha nem kellett sminkelnem, vagy krémeznem, csak esküvők előtt mentem sminkeshez. Viszont most már kezdeni kell lassan valamit az arcommal. Hol találhatok megfelelő gépet/ anyagokat/ tudást a kozmetikai alapok elsajátításához? Köszönöm a választ.
márc. 8. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Otthoni bőrápoláshoz pl a tudatos bőrápolók klubját tudnám javasolni.


Esetleg olyan kozmetikust, aki vállal konzultációt és rutin tanácsadást.

márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem utánaolvasni és kísérletezgetni, hogy mi válik be. Havi egyszer megyek kozmetikushoz anti aging kezelésre, de mellette kialakítottam egy napi rutint, kétféle szérum, hidratáló, fényvédő. 2 hónap után nagyon látványos az eredmény, a bőröm telt és üde, a ráncaim nagyon látványosan csökkentek. Egyedül a tökéletes szemkörnyékápolót nem találtam még meg, szinte mindegyiktől könnyezik a szemem. Gépen is gondolkodom, de a szérumok önmagukban is nagyon sokat segítenek így, hogy kozmetikusnál hámlasztok és ott van gépi kezelés is. 49 éves vagyok, kb. egy éve kezdett látványosan összeesni a bőröm, de úgy tűnik, sikerült visszafordítani.
márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!