Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudok valahogyna szebb lenni?

Tudok valahogyna szebb lenni?

Figyelt kérdés

17/L

Sziasztok! Nos, hát őszintén elég undorítóan nézek ki. Visszataszító vagyok, még a smink se segít. Mégha lenne is annyi pénzem hogy el tudnék menni egy plasztikai sebészhez, szerintem akkor se néznék ki bármivel jobban, hacsak nem tud csodàt tenni. Van bármilyen módja hogy ne nézzek ki úgy, hogy legszívesebben letépném az arcom a helyéről, és ne legyen hányingerem a tükörképemtől?


márc. 8. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk növelhetnéd az önbizalmad, hogy el tudd fogadni magad. Az önutálat belülről fakad, torznak látod magad, pedig biztos vagyok benne, hogy nincs veled semmi gond.
márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Igényes öltözködés, jó fodrász, jól kiválasztott smink, mosoly, kedvesség. Ha mindez megvan, már nyert ügyed van. Na magadnak akarj tetszeni, hanem a fiúknak! :)
márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is gáz a kinézetem, dehát ez van.
márc. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Képet
márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!