Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kopaszodok vagy még...

Nagyon kopaszodok vagy még elmegy? Mennyi időt adtok még ennek kb? 24/F

Figyelt kérdés

[link]


[link]



márc. 24. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nulla,ember!Látnád az én fejemet.Bár nekem nem áll rosszul.Mindig nullára nyírtam.
márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Női szemmel nem gáz, de megértem, hogy zavar.
márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez még így bőven jó. Amúgy kitudja, ez annyira kiszámíthatatlan. Lehet pár év múlva már nagyon megritkul a hajad, de lehet, hogy ez most ezen a szinten marad 15 évig is. Ezt tényleg nem lehet megmondani, de most még ez így jó, próbálj ne ezen aggódni jelenleg, mert azzal csak magadat kínzod.
márc. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 30+ várható a kis sziget.
márc. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen elmegy, de mivel ez egy tendencia, és téged zavar a kopaszodási potenciál, most érdemes elkezdeni foglalkozni vele, megelőzni több értelme van, mint "halott hagymákat" fellocsolni, amikor már nagyon látszik. Bőrgyógyászt válassz inkább, mint hajkozmetikum árusító kereskedőt.

(A kérdésből azt feltételezem, hogy most egy picit zavar téged, kettő-négy év múlva meg határozottan zavarni fog.)

márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%
Most még elmegy, 2-5 év múlva ennek a hajnak hűlt helye lesz. Kezdj el még most minoxidilt és különböző hajvitaminokat és dht blokkolókat szedni, így talán marad plusz 5-10 éved, vagy hagyd, hogy kihulljon és kezdj el hajbeültetésre gyűjteni.
márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!