Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek nagyon zsírosodó a...

Akinek nagyon zsírosodó a haja, és a bőre is problémás, de mégis szeret folyton ápoltan megjelenni, ti mennyi időt szántok magatokra?

Figyelt kérdés

Csak akkor érzem jól magam, ha össze vagyok rakva. Smink és haj ügyileg is. Reggelnte mosom a hajam, minden áldott nap. Nem kell leírni, hogy toljam ki, mert lehetetlen. Próbáltam már, nem zsírosodott lassabban. Bőrgyógyásznál is voltam vele, ő is annyit mondott, hogy a mai samponok nem ártanak minden nap, ilyen a hajtípusom. Tehát minden nap 40 perc megmosni, beszárítani. Aztán mivel a bőröm is nagyon zsíros, a kozmetikus, orvos és tudatos arcápolási rutin ellenére is mitesszeres, néha pattanásos. Tehát minden áldott nap sminkelek. Az egy 20 perc. Ergo minden reggel 1 órát+öltözés eltöltök a külsőmmel.

Ez előtt azok, akiknek természetesen szép bőre és lassan zsírosodó haja van, mindig értetlenül áll, szerintük kényes vagyok, ne sminkeljek, mossak hajat ennyit. Úgy könnyű mondani, ha valakinek adott. Én mindent megteszek, tudatos vagyok, de ez van. Csak ápoltan érzem jól magam.

Sorstársak?


márc. 31. 12:47
 1/6 A kérdező kommentje:
+Hormon vizsgálaton is voltam, tökéletes. 3. és 21. ciklus napon, tsh, minden.
márc. 31. 12:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem jók a termékek, nem jók a hatóanyagok, amiket használsz vagy nem tudatos a dolog. A rossz rutin is lehet az oka az ilyen szintű zsírosodásnak. Plusz életmód.
márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó a rutin, az fix. Kozmetikussal alakítottuk ki. Én elfogadtam, csak felhúz, amikor mások okoskodnak róla.

Az életmódom pedig szintén. Sportolok, sok vizet iszok, a néha-néha becsúszott csokin kívül egészségesen is étkezem.

A csokizabáló, nem sportoló, dagadt munkatársnőmnek pedig szép a bőre, amúgy sem hiszem, hogy valójában sok köze lenne hozzá. Mivel én mindent megteszek. 🤷🏼‍♀️

márc. 31. 13:00
 4/6 A kérdező kommentje:
1 dolog segít a bőrömön: nyáron a nap. Akkor gyönyörű.
márc. 31. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor el kell fogadnod. Én is zsíros típus vagyok, moshatnám mindennap a hajam, de nekem szárazsamponnal kibírja. A bőrre semmi alkoholos termék, kozmetikus által felállított pláne, ők általában egy családdal dolgoznak, nem igazán néznek szét.
márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 sajnos el. Csak gondoltam keresek sorstársakat.
márc. 31. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!