Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha a fodrászhoz mérőszala...

Ciki ha a fodrászhoz mérőszalaggal megyek legközelebb?

Figyelt kérdés

5 helyett 10 centit vágott le legutóbb. Ha szó nélkül vissza se megyek sose tudja meg mi volt gond.

De így meg engem fog furcsának nézni... kezébeadom a mérőeszközt, na mostmár annyi legyen amennyit kérek.

Ti mit szólnátok erre fodrászként?


ápr. 2. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ciki, lehet hogy hülyének néznek, de tudod mit, igazad van.

Nagyon sok ismerösöm van, aki már nem mer elmenni fodrászhoz, mert mikor azt kérik a fodrásztól, hogy vágjon egy picit a végéből, akkor levág 8 centit.

De persze ezt velem is eljátszotta már fodrász.

ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem ezeket a fodrászokat, ismerősökkel is ezeket csinálják, sose annyit vágnak mint amennyit kérnek...legyen az kezdő, vagy gyakorlott saját szalonos...
ápr. 2. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer csak festésre mentem, és úgy lett vágva a hajamból, hogy azt én nem akartam.

Sajna anyámmal mentem, anyám mindig ahhoz a fordászhoz jár, falun, nyilván ott volt a nyomás, hogy ne égessem le anyut azzal, hogy teátrálisan ellenkezem, vagy nem fizetek olyan szolgáltatásért, amit amúgy nem kértem. Végülis úgy voltam vele, hogy 1-2 centi oké, nem gáz, annyit megér a kellemetlenkedés csökkentése. A hajam tök szr formára lett vágva, többet is vágott, mint amit mondott. Aztán persze fizethettem a vágás+festést. Úgy, hogy mint mondtam, a vágást nem kértem, rám lett tukmálva, nem is lett olyan, amibe megegyeztünk.

ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Alapesetben MINDIG KELL vágni a haj végéböl, ahol törött. Egy JÓ FODRÁSZ annyit vág le, amennyi szükséges, hiába vágna pl 5 cm-t, ha fölötte is töredezett, akaakor csak tovább romlik. Ha meg levágja a 10 cm-es tönkrement részt, utána egészségesen tud nöni a hajad.
ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

#4 az lehet. De ezt a vágás előtt meg kene beszélni a vendéggel.



Kérxező: baj és bunkó is. Inkább keress másik fodrászt

ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki, így legalább felfogja, hogy az 5 centi, az nem 15
ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 Ha hasonlóan járok?
ápr. 3. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!