Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Divat most a pixie haj? Ha...

Divat most a pixie haj? Ha igen, hosszúkás archoz milyen megy?

Figyelt kérdés
Rövid a hajam már nagyon régóta, nemsokára készülök fodrászhoz menni.
ápr. 2. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Minden divat, ha fiatal vagy! Negyven fölött már vigyázni kell, ha jó génjeid vannak, feszes még a bőröd és megvan minden fogad, akkor bármilyen hajad lehet, jól fog állni.
ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
32 vagyok, köszi! 🙂
ápr. 2. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem divat, viszont néhány férfinak nagyon tetszik, mint ahogy nekem is. Én pl. örülnék ha egyszer a barátnőm nagyon rövid pixie hajjal térne haza.
ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugye? 🙂 Szerintem is szuper egy stílus.
ápr. 2. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Párod/barátod/férjed, ha van, kérdezd meg hogy mit szólna hozzá. Ha tetszik neki, szuper, ha nem, akkor puhítsd :)
ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére ő is támogat, imádja a rövid hajam. 🙂
ápr. 2. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a divat amit csak szeretnél drága, ha rövid frizkóval tetszel magadnak, akkor az való neked :*
ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!