Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen erősségű retinolnak...

Ez milyen erősségű retinolnak felel meg?

Figyelt kérdés

Még nem használtam retinolt, de megvettem ezt az egy hetes ampulla készletet: [link]

Ebben azt írja, hogy 0,3% retinolnak megfelelő retinylpalmitát van benne.

Felkenés után kipirosodott a bőröm és kissé égett.


ápr. 5. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Erősnek számít. 0.3 erős.

Gyengébbel kellett volna kezdeni. Származékkal, vagy retinAl-al.

Mivel zártad le? Vagy lemostad a kontaktdermatitis miatt? (Szakértő)

ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem zártam le semmivel, rajta hagytam és egy pár óra múlva lemostam az égő érzet miatt.
ápr. 5. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Retinal erősebb, mint a retinol.
ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
A dobozán az áll, hogy retinol palmitatot tartalmaz, ami semmit sem ér. Úgyhogy harmatgyenge, igazából pénzt se érdemes adni érte
ápr. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tény hogy gyenge, de úgy tűnik ez neked még így is sok. Vagy szimplán egy másik összetevőre vagy allergiás ebben a termékben. Mindenesetre ezt a semmiképp se csináld így végig. Mármint, 7 napig ezt ne, ha a bőröd ennyire nem bírja. Ha jól látom ezt egy hétig kell napi 2 alkalommal? Azt úgy semmiképp se csináld, ha elakarod használni akkor próbáld pár naponta.
ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!