Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kezdhetnék neki a bőrápol...

NeugasShaman kérdése:

Hogy kezdhetnék neki a bőrápolási rutinom kialakításának?

Figyelt kérdés

27/F vagyok, talán érintőlegesen a témához tartozik még hogy rendszeresen járok edzeni (heti 4-5), illetve igyekszem értelmesen táplálkozni mellé.


Ez gondolom, ad egy jó alapot a bőröm egészségének valamilyen szinten, de elég zsíros az arcbőröm, karikásak a szemeim és mitesszeres az orrom.


Lehet, ez egy tök hülye kérdés de ilyennel bőrgyógyászhoz, vagy inkább kozmetikushoz kéne menni, hogy adjon egy támpontot, mikre figyeljek?

Szeretnék "szintet lépni" ezen a téren és fényvédőzni, hidratálni, stb.. hogy ne nézzek ki 80 évesnek 40 évesen majd :)


Köszi!



ápr. 6. 23:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a kötelező okosszepseg bekövetés instán megtörtént :)
ápr. 7. 00:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Először kozmetikushoz. Ha ő lát bármi komoly problémát, úgyis tovább fog küldeni bőrgyógyászatra, de a leírtak alapján nem hangzik indokoltnak.
ápr. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy jó fényvédő az, ami legjobban óv az öregedéstől. 50+


Egy jó lemosó, hidratáló majd fényvédő az alap rutin. Ezeken belül építhetsz be ínyencségeket. Én reggel a lemosó után c vitaminos szérumot, este pedig niacinamide -ot használok.

Az utóbbi jó a mitesszeres bőrre, a c vitamin pedig élénkít.

Szerintem is menj el kozmetikushoz, ő látja és érti is a dolgot, tud majd ajánlani. Az sem rossz, ha időnként megszabadít a mitesszerektől.

ápr. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!