Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy haverommal beszéltünk a...

Egy haverommal beszéltünk a hajstílusokról és valamiben nem értünk egyet. Szerinte az "ecsethaj" is ki fog menni valamikor a divatból. De hát mikor? Már kőkemény 11 éve ez a divat.

Figyelt kérdés

Szerintem meg "ecsethaj" soha nem fog kimenni a divatból, mert ez az egyetlen vállalható normális hajviselet férfiaknál. Nincs az, mint a nőknél, hogy van 26 milliárdféle hajviselet. Értem én, hogy most már kialakult az átmenetes haj, de lényegében az is ugyanaz dióhéjban: fent hosszú, alul rövid.


Teljesen véletlenül jött amúgy szóba a téma, mert közös barát fodrászhoz ment, ezért nem tudott eljönni talira, nem vagyunk divatb.zik.


ápr. 8. 09:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a beszélgetést végigröhögtük, nem vettük komolyan, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.
ápr. 8. 09:05
 2/11 anonim ***** válasza:

Az nem gondolom, hogy örökké ugyanúgy divat, de mindig visszatér ez a frizura. Nem 11 éve. Második világháborús képeken is a legtöbb fiatal katonának ilyen haja volt.

De ez mindennel így van, a ruhákkal is. Most pont az a divat, amit gyerekkorunkban hordtunk kb. 30 éve :D

ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pfff... ezek az oversize ruhák vmi katasztrófa :D
ápr. 8. 10:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig most már a brokkoli a divat,dajeroltatnak a fiúk
ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ennyire konstansan (tehát már 11 éve) nem nagyon volt divat semmi. A brokkoli meg a dauer csak egy nagyon kis réteget érint és ők is még nagyon fiatalok (tizenévesek főképp).
ápr. 8. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy a trend a korosztályoddal öregszik?


Azok a dolgok amiket a néniken, bácsikon látni is divatosak voltak valamikor.

Amiket a bácsikon làtni, a lenyalt ráfésült haj pl az ötvenes évek divatja. Persze szép lassan kihalnak ezek a bácsik, de ez a frizura volt nekik amikor fiatalok voltak.

Ugyanez igaz pl a nénis kendõre, a szemüveg keretekre, zokninszandálra amiket a papákon látsz.



DE hot take, ez nem rossz.


Én is 30 felett vagyok, nem akarok 18nak kinézni. Azt akarom, hogy komolyan vegyenek.

ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"egyetlen vállalható normális hajviselet férfiaknál"

Szerintem rohadt undorító. Főleg amikor göndör, mint valami seggszőr.



Max 5 centi átmérő a hajkupac a fejük tetején. Hosszú, tulok fejszerkezetre kimondottan előnyös...

[link]

[link]


Talán ha nagyobb felütenen lenne haj, mondjuk ilyen, akkor vállalható lenne:

[link]

[link]

ápr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A második képen meghaltam a röhögéstől:DDD


A 3-4-el az a baj, hogy kb. hetente járni kéne fodrászhoz, mert nagyon gyorsan összemosódik. Főleg a 4, pedig nagyon jól néz ki.

ápr. 10. 07:38
 9/11 anonim ***** válasza:

7, ez az első két kép egy kopaszodó ember, meg egy kb 12 éves 2016 körül. Szerintem ezeket a frizurákat a kutya nem kéri, pláne nem most.



A másik kettő amit linkeltél, az tényleg a 2024es viselet.

De szerintem az a fade az utolsó képen tuningolva is van, Photoshop vagy valami filter.

Vagy tudjátok, az a festék, amivel a török borbély dolgozik.


[link]


itt 5:55 körül látni.

Csávókámnak le van festve a bőre, hogy a haja dúsabbnak, egyenletesebbnek hasson.

Ez viszont mondanom se kell, közelebbről a hétköznapokban már látszik.

ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9

De igen, kérik. Rengeteg ilyet látok. Mezőkövesd-Eger-Füzesabony vonalon mozgok és nagyon népszerű frizura az első. A második is, göndör hajjal.

ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!