Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 50 év körüli hölgyektől...

50 év körüli hölgyektől kérdezem, hogy melyik ránctalanító, bőrfeszesítő krém vált be a legjobban? Melyiknek a leglátványosabb a hatása? Jelenleg a Kék Lukács krémet használom, de nem vagyok megelégedve.

Figyelt kérdés

ápr. 9. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

A kék Lukács krém nem ránctalanító.


A hialuronsav, peptid és retinol tartalmú krémeket/szérumokat kell keresni.

ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan a látványos alatt?
ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1: pont azokat nem.
ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2: Olyan krém, ami használata során tényleg feszesíti a bőrt és halványítja a ráncokat. Ezáltal pár évvel fiatalabbnak látszik az arcbőr. Sokfélét lehet kapni, de ha van valakinek pozitív tapasztalata, azt szívesen venném.
ápr. 10. 07:48
 5/10 anonim ***** válasza:
A Filorga termékei plasztikai sebész által vannak megalkotva. Pont azoknak a nőknek, akik a tűtől félnek, de nem szeretnének lemondani a hatásáról.
ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: A Filorga termékei közt sokféle arckrém van. Hol tudok segítséget kérni, hogy melyik típusú krémet vásároljam?
ápr. 11. 08:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Douglas üzletekben. Ők forgalmazzák.
ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
ápr. 12. 08:14
 9/10 anonim válasza:
Én ugyan csak 33 vagyok, de szülés, szoptatás után a baba Bioderma koszmó eltávolító kenőcsét kentem az arcomra, gondoltam kipróbálom. Hát a közelébe nem ért eddig egy krém sem. Rendesen jó érzés volt a tükörbe nézni utána.
ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
ápr. 15. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!