Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik testápoló hatékony?

Melyik testápoló hatékony?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom szörnyen száraz a bőröm.

Sokfajta testápolót próbáltam, amúgy irtózom az olajos érzettől, és még csak nem is hidratálják a testem, amiket próbáltam.

Este bekenem, reggelre ugyanolyan száraz leszek mint előtte. Lactovit, dove, baba, kecsketejes cuccok, körömvirág, aloe Vera-s dm-es cucc ilyesmik…

Kinek mi vált be?



ápr. 12. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl. urea tartalmúakat próbáltál már? Akkor még shea vaj, glicerin, ceramide... az ilyen összetevőjű testápolókat keresd.


Nekem pl. az Balea ureás testápolója bevált. De szerintem ez is olyan, hogy kinek mi, nem válik be ugyanaz mindenkinek, szóval szerintem érdemesebb hatóanyag alapján keresgélni. Szóval nem márka alapján próbálgatni, hanem megnézed hogy pl. mely testápolók tartalmaznak ceramide-ot vagy shea vajat, és azokat elkezdeni próbálgatni, amíg nem találod meg ami beválik közülük.

ápr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont a lactovit vált be. Beszívódik teljesen és nem hagy olajos érzetet. Iszol elég vizet? Mióta odafigyelek rá, nincs bajom a száraz bőrrel (meleg víz kikezdi, és azután szoktam magam bekenni) plusz a páratartalom a lakásban sosincs 40 alatt. Az is számíthat.
ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!