Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros pöttyös bikinivonal?

Piros pöttyös bikinivonal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy hosszabb ideje már piros pöttyös a bikinivonalam, van hogy elmúlik pár darab de ha legyantázom, vagy borotválom egyből kipattog és mivel erős szőrrel rendelkezek, így most, hogy jön a nyár muszály lesz rendszeresen szednem. Van olyan pöttyöm is ami már lila színű, de egyszerűen nem tudom mit csináljak vele. Ha valaki ugyan ilyen cipőben jár mint én, megköszönném ha tudna segíteni, mert már évek óta takargatom magam a strandon ez miatt, és nem érzem túl komfortosan magamat.

Volt hogy bőrradíroztam is, hámlasztóztam, vagy bekentem gyanta után nyugtató krémmel, de semmi nem segített. Rendszeresen jártam szoliba is hátha segít, de attól sem lett jobb, több fajta gyantát is próbáltam, de mindentől kipattogott.



ápr. 15. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha annyira nem feltűnő, akkor ne foglalkozz vele, mert sokszor csak közelről látszik. Te látod, de mást nem érdekel.

Lehet, hogy nem bírod a gyantát. Nekem attól mindig begyulladt, így borotválnom kell. Most kezdtem el az IPL-t, remélem, így megszabadulok egy időre a szőrtelenítéstől.

Ami fontos, hogy előtte mosakodj, legyen tiszta minden, a bőr, az eszközök, a kezed. Az eszközöket fertőtleníteni kell rendszeresen. Utána nem szabad semmi durva, illatosított, irritáló krémet rátenni. A legjobbak a gyógyszertárban kapható fertőtlenítő-hámosítók, pl. Neogranormon, Bepanthen.

ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm IPL-en már gondolkodtam egy jó ideje, milyen fajtát használsz?
ápr. 15. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Braun Silk expert Pro 5. (aminek kevesebb tartozéka van, az olcsóbb, de ugyanazt tudja)

Eredményeket még nem tudok mondani, most kezdtem a 4 hetes kezelést.

ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
ápr. 15. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Ipl nekem is segített, de ha nem használod, tehat pl télen nem használod akkor szépen visszanőnek. Meg hát azért nem annyira nagy csoda dolog, de nekem sokat javitott.

Epilalotol nekem begyulladtak a szortuszok. Én borotvalkozas elott kokuszolajjal bekenem a teruletet, kb fel oraval elotte ,mikor hogz. Puhabb lesz a borom, nem serul annyira. De lehet ez csak nekem vált be, masnak lehet irritaciot okoz az olaj.

Ha esetleg valami beválik még, leírhatnád:-)

ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!