Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sokat ártok az arcomnak...

Nagyon sokat ártok az arcomnak, ha nem használok fényvédőt?

Figyelt kérdés

Eddig akármilyet próbáltam, zsíros, pattanásos bőröm lett. Ha tíz márkán nem mentem végig, egyen sem. Meguntam.

Alapozómban van 20spf.

Direkt nem napozok, szinte mindig napszemüveg van rajtam, és csak addig éri az arcomat a nap, amennyit muszáj.


ápr. 16. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Rövidtávon nem, de hosszabb távon igen.
ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Revuele Anti-blemish

Aknéra, mitesszerre, pattanásokra hajlamos bőrre való, nagyon jó textúrával, hamar beszívódik, lehet rá sminkelni is.

Parfüm és alkoholmentes, érzékeny bőrűeknek is jó.

Nem drága, ezt mindenképpen kipróbálnám még a helyedben.

És is 20 békát megcsókoltam, mire jött a királyfi.

A fényvédő kiválasztása sajnos ilyen, nagyon nehéz.

De a bőröregedés 80%-át az uv sugarak okozzák, tehát igen, ártasz. Ráncok, kiszáradás, pigmentfoltok, melanóma lesz a vége.

Nem a mának ápolsz, hanem a jövőnek.

ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Semmit nem ártasz.
ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az a probléma,hogy manapság a reklámoknak és az influencereknek hisznek az emberek,főleg a nők. Épp tegnap láttam egy előadást,egy orvos professzor,aki kifejtette,hogy ezeket a "kenőcsöket" egyáltalán nem is szabadna használni és,hogy az embereknek fogalmuk sincs róla,valójában mit kennek az arcukra,mert ami a dobozra írva van,hát az nem egészen a valóság,sőt...

Több ilyen orvosi előadás is van,csak ezek kevésbé jutnak el az emberekhez,mint a reklámok. Mindenki eldöntheti kinek és mit hisz el,viszont ami tény,hogy régebben nem használtak semmi ilyet,mégis egészségesebbek voltak az emberek és ennyi bőrprobléma sem volt.

ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Milyen “professzor” volt ez? Minden doki akiről hallottam, abszolút ajánlja a fényvédőt minden napra.

ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kíváncsivá tett ez az orvos professzor.

Ha tegnap nézted, akkor benne van az előzményekben. Kérlek, küldd át.

ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bioderma photoderm akne mat 30

Probaltad mar? En ettol nem lettem pattanásos

ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 én meg egy rákkutató professzortól hallottam a rádióban, hogy igenis komolyan kell venni a fényvédő krémek használatát, és nem szabad napozni. A bőrrák nem játék, és régen nem volt ilyen durva az UV-sugárzás.
ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem a Helia-d bevált (állítólag jól lehet rá sminkelni is), de ha jobban a zsebedbe tudsz nyúlni igazából a drágább kategóriás francia, koreai krémek még ennél is kényelmesebb viseletek. Viszont akkor a havi kiadás akár 20 ezer ft körülre is lőhet, mivel nyáron sűrűbben is kell kenni.
ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!