Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz valami baja a hajamnak a...

Lesz valami baja a hajamnak a hamvasító sampontól úgy, hogy sötétbarna és sosem volt festve?

Figyelt kérdés

Férjemet elküldtem samponért és mivel mindig lila színű flakonost szoktam venni, így azt hitte ha ugyan úgy néz ki akkor jó lesz.🤦‍♀️


Sosem volt festve, sötét barna színű, annyi hogy van egy eredeti szőke tincs a hajamban (így születtem)


Nem ismerem ezeket a hamvasító samponokat, de ez valami brutál jó minőségű lehet mert ahogy megmostam a hajam vele, mindenem nem hogy lila.. már már fekete lett. (Tenyerem, homlokom, nyakam)


(Muszáj voltam megmosni vele a hajam mert nem volt más itthon, és holnap reggel fontos esemény vár rám)

Köszönöm szépen a válaszokat.


ápr. 21. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Nekem is természetes sötétbarna a hajam, és volt olyan, hogy ezzel a hamvasító lilás samponnal mostam meg, meg is lepődtem, mert kicsit kivilágosította, de jól állt, mintha melír lett volna benne! 😊🤗 Anyumnak festett szőke a haja, és látogatóban voltam nála, és csak ez volt otthon...😄 Szerintem nem károsítja a hajat, csak "világosabb" lesz tőle. Régen volt egy sampon kifejezett barna hajra, az nagyon jó volt, Dm-ben lehetett kapni még kb 10éve, szerettem nagyon. Jelenleg elseve sampont használok bordó flakonos és néha glis kur rózsaszínt. 34/N

ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!