Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett piros és csokoládé...

Festett piros és csokoládé barna haj szőkítése?

Figyelt kérdés
Még tavaly nyár elején és augusztusban lett 2x pirosra befestve az eredetileg szőke hajam. Később novemberben csokoládé barnával ráfestettem és azóta még 4x lett ugyanígy ráfestve.(utoljára március elején lett festve szóval már eléggé látszik a szőke lenövésem) Most nagyon ráuntam már hogy ilyen vöröses barnás és szeretnék újra szőke lenni. Másrészt azért is hogy utána hagyjam lenőni a szőke hajam úgy hogy ne nézzek ki mint aki kopaszodik.lol Ha fodrásszal szőkítettném a hajam az mennyire roncsolná? Milyen lenne az eredmény? Utána lehetne ráfesteni bolti festékkel? (nem az egész hajamat) vagy esetleg nincs valami más módja hogy világosítsam a hajam? Illetve tudtok jó fodrászt ajánlani Székesfehérvár közelében? Előre is köszönöm a válaszokat.

ápr. 23. 13:51
 1/1 anonim válasza:

Szia, a szőkítést meglehet oldani, de nem egyből. Ehhez idő kell.

2-3 hetente kell eljárnod szőkítetni a hajadat, hogy szép eredményt tudj elérni. En egyszer elmentem egy fodrászhoz hogy a sötét barna festett hajamat szőkítse ki…

Na ott csesztem el

Egy csibe sárga végeredményt kaptam, mert sok ideig rajta hagyták a szőkítőt.

A hajamból vagy 5cm letört és nagyon csúnya volt.

Ha nagyon vészes 5-6x elkell menned szőkíteni, csak így tudod megvédeni a hajad valamilyen szinten. Így nem fog letörni se roncsolodni annyira.

Esetleg még kitudod szivatni a festéket, de az már macerásabb. Fodrászt nem tudok ajánlani, mert nem a közeledben lakok, remélem tudtam segíteni.

ápr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!