Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajpakolás, hajmaszk, hajbalzs...

Hajpakolás, hajmaszk, hajbalzsam, kondícionáló, hajolaj között mi a különbség? Mit miért használtok?

Figyelt kérdés

ápr. 23. 23:51
 1/3 anonim válasza:

Hajpakolást, hajmaszkot nem használok, balzsamot viszont igen.

Én nem pakolással hidratálom a hajam, hanem használok mosás után es hajvasalás előtt egy hővédő sprayt, ami keratint is tartalmaz, es amitől a haj fenyes lesz, de nem zsíros. Lanza márka.

Muszaj ezt használjam, mert szőkítem a hajam es nagyon száraz, élettelen lenne, így meg szép fényes. Hajolajat is próbáltam, hővédőset, ami sokkal olcsóbb, de nehezíti a hajat, zsírosítja, de jobb mint semmi.

Amúgy van shine styling sprayem is es azt is fújom mosás után, miutan kisimítom. Meg hajlakk kevés, kellő távolságból

ápr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kondicionáló, amely lezárja a szerkezetet és kisimítja a haj felszínét.

A hajpakolás regenerálja a sérült hajat.

A hajmaszk hatóanyagai mélyebben hatolnak be a hajszálak szerkezetébe, mint a kondicionálóké és balzsam.

A hajbalzsam táplálja, erősíti, hidratálja a hajat, csökkenti annak irritációját, megnyugtatja a fejbőrt, segíti növekedését.

A hajolaj elősegíti az egészséges hajnövekedést, gombaölő hatású és szabályozza a korpásodást a fejbőrön.


Google első találata volt a "mire jó a ..." kérdésre. 500 Ft-os keresési díjat felszámítok.

ápr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pakolás és a maszk mélyebben jut a hajszerkezetbe, a balzsam pedig lezárja, visszasimítja a hajszálak felületét, amit a sampon felnyitott.

Az olajat utóápolásnál használjuk, kizárólag a végekre.

ápr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!