Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy pattanás nőtt a homlokomr...

Nagy pattanás nőtt a homlokomra napokkal ezelőtt és még mindig nem múlt el. Mit kenjek rá vagy mit csináljak ezzel? Nagyon jó lenne, ha minél hamarabb elmúlna. Hétfő reggelre mindenképpen. Tanácsok, ötletek, praktikák?

Figyelt kérdés
Nem bír kijönni belőle a genny.

ápr. 27. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fogkrém segít. Az megduzzasztja, és kinyomható lesz. Egy éjszakát szoktam hagyni rajta.
ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1. 4 féle fogkrém van itthon. Melyik lenne a legjobb ette?

Bio Repair, Parodontax, Sensodyne, Amodent?

Köszi!

ápr. 27. 22:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Parodontaxom van, az kiveszi, a többit nem ismerem. Azt vettem észre, hogy ami nem átlátszó, hanem krémes, az jobban megszívja.
ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos hamarabb felkeltem, mint ezt írtad. Végül a Sensodynét kentem rá, de ez nem bizonyult túl jó választásnak, mert ragacsos és az előbb picit megtapintottam és mintha még mindig nem száradt volna meg. Ezt már rajta hagyom, de ha nem érné el a célt, akkor kipróbálom a Parodontaxot is. Köszi!
ápr. 28. 01:46
 5/10 A kérdező kommentje:
A Sensodyne lejött... Gondolom, a párnahuzaton van. Úgyhogy kentem pattanásra Parodontaxot. Kíváncsi vagyok az eredményre.
ápr. 28. 04:06
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
uriage pattanás paszta!!
ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
ápr. 28. 17:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnya nyoma maradt. Arra vmi?
máj. 6. 07:20
 9/10 anonim ***** válasza:
C-vitamin, retinol, spot treatment krémek, szerumok, glycolic acid.
máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az első kettőt nyomatom, sőt, még többet is, ezért nem is értem, hogy most miért gyógyult ilyen "rosszul". Köszi a javaslatokat!
tegnapelőtt 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!