Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Uszoda előtt mennyire kellene...

Uszoda előtt mennyire kellene borotválkozni?

Figyelt kérdés
Azt mondta nálunk az egyik csaj hogy a fanszőrzetet is le kell borotválni, különben büdös klór szagú lesz. Ez igaz? Nem ciki egy kicsit az öltözőben csupaszon?

ápr. 28. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Én nem szoktam. Simán megjagyok mindent 2-3 centiig. Az oltozoben meg tudsz ugy oltozni h senki ne lasson. A medenceben meg a fuedoruhabol kilogonreszeket se latja senko
ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ez egy falusi uszoda, van egy nagy öltöző szoba és kész. Nincs kabin mint a strandon 😔

És a klórszag igaz?

ápr. 28. 10:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A haj is klórszagú lesz, úgyhogy gondolom minden szőrzet, de csak ezért nem borotválnám le magam.
ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

A klór szag igaz. Én nő vagyok (nem derült ki, hogy te fiú / lány vagy-e) a szőrt eltávolítom mindenhonnan, mert nélküle sokkal könnyebb lemosni a klórt. Szivacs, tusfürdő és sampon. Hajmosás is kell, különben egész nap érzem magamon a szagot

Az átöltözés miatt ne aggódj, a legtöbben a fal felé fordulva öltöznek, rá se mernek nézni a másikra. Egyébként a női részlegen majdnem mindenki borotvált, szóval lányként emiatt aztán végképp nem kell izgulni. A fiúknál nem tudom mi a helyzet, de könyörgöm 2024 van, aki emiatt lenézi a másikat, annál bajok vannak.

ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fiúknál a legtöbbünknek trimmelt vagy borotvált

Hónalj szintén borotvált.

Nálunk is egyterű az öltöző de elfordulva öltözünk de a zuhanyzóba úgyis látjuk egymást

A klórszag ellen meg letusolunk úszás után tusfürdővel

ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
ápr. 28. 15:17
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Akkor borotváld. Úgy szexi.
ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úszáson mindenki csupasz, szóval az égvilágon semmi baj ezzel. A klóros szag igaz, alaposan meg kell mosakodni.
ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én minden úszás után otthon is alaposan lezuhanyzok. Utálom azt a büdös uszodai vizet.
ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kicsit féltem a válaszoktól, de egyet kivéve mindenki normális volt. Nagyon köszönöm!
ápr. 28. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!