Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epillálás után, mit kenjek a...

Epillálás után, mit kenjek a bőrömre, h ne nagyon csattogjon ki, az epilálás miatt? Milyen krémeket, vagy akár házi praktikákat ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 07:34
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, kinek mi jött be, én Frezyderm folyékony hintőport használok, közvetlen epilálás után. Karra, lábra, fazonra, hónalja és (lekopogom) soha nem pattogzott ki tőle. Előtte baba olajat használtam, az is jó volt, de az meg ragadt, tapadt, meg tiszta folt lett tőle a ruhám. Szóval nálam az fhp a nyerő :)
2010. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem nagyon bevállik szőrtelenités után a körömvirág kenőcs brobáld ki egy brobát megér az kifejezeten ilyen érzékeny könnyen kipirosodó kipattagó emberek számára találták fel és az ára se vészes.
2010. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!