Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor használat után...

Epilátor használat után rettentően fáj a hónaljam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma epiláltam életemben először. A lábam nem fájt annyira, itt-ott csípett de nem fáj. Gondoltam kipróbálom a hónaljamon is. Ott eleinte kicsit levitte, majd kisebesedett és feltépte a bőröm. Mindkettő hónaljam ilyen, ahogyan gyógyulnak a sebek ragadnak le a kezeim. Mit tegyek?

máj. 14. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon vagy burow kenőcs, gyògyszertárban kérd, én mindig ezeket használtam epilálás után, hònaljat én soha nem epilálnék, nagyon érzékeny ott a bőr.
máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En is a neogranormont ajanlom, nekem is volt ilyen es segitett rajta. Idovel jobb lesz, gondolom elotte sokaig borotvaltad azert is lett ilyen… hany eves vagy?
máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Anyukám is velem volt, de nem segített semmiben sem. Azt mondta majd elmúlik.
máj. 14. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Bepanthennel vagy más hámosító kenőccsel kenegesd, nem nagyon tudsz többet tenni. Legközelebb jobban figyelj a helyes technikára, mert a hónalj bőrét segítség nélkül nehéz rendesen kifeszíteni, és ha nincs kifeszítve, akkor odacsípi a gép a tárcsája. Kezdőként én is jártam úgy, hogy legszívesebben napokig széttárt karokkal jártam volna, annyira sebes volt a hónaljam.
máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma már sokkal jobb, előző este melegebb vízzel lemostam, reggel is aztán bekentem kicsi bephantennel. ma már csak kicsit volt érzékeny. úgy döntöttem inkább borotválom továbbra is a hónaljamat.
máj. 15. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!