Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta vagy epilátor?

Gyanta vagy epilátor?

Figyelt kérdés
Minden szőrtüsző benő a lábamon, ezért évek óta borotválom, emiatt azonban már kevesebb mint 24 óra alatt borostás lesz, olyan gyorsan nő szőröm. Ipl-ezni nem akarok, mert inszeminációra járok. Szerintetek melyikkel lesz vállalhatóbb a lábam?

máj. 15. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egyéni, de az én bőrömön a gyanta jobban működik. Szerintem azt próbáld ki előbb, mert ha beválik, akkor nem kell feleslegesen epilátort venned.
máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem az epilator valt be hosszutavon. Erdemes belefektetni es egy jobb minösegüt venni, mert az evek alatt megterül az ara.

Viszont sokan vannak akik nem birjak az epilator okozta fajdalmat. Ki kell tapasztalnod,hogy neked a gyanta vagy az epilator a kezenfekvöbb.

máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!