Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan viselhetném a hajam ha...

Hogyan viselhetném a hajam ha elállóak a füleim?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, akinek eléggé elállóak a fülei. Vagyis én így gondolom, sokan azt mondják hogy amúgy ha nem mondom, akkor nem lehet észrevenni. Szóval még kiskoromban folyton összevont fogva/fonva a hajam, aztán levágattam,és azóta csakis kiengedett hajjal járok. Még nyáron, a nagy melegekben sem fogtam össze, bár igaz, meg is sültem. És most arra gondoltam, hogy egyrészt változatosabban szeretném "hordani" a hajamat, másrészt pedig nem szeretnék annyira megsülni ezen a nyáron. Szóval az a kérdésem, hogy milyen olyan hajviselést tudtok, ami nem annyira hangsúlyozza a füleimet? Pinteresten láttam sokat, na de azok nagyon bonyolultak voltak, szóval egy ilyen nagyon max 10 perc alatt összedobható hajra gondoltam, de inkább kevesebb, ami ráadásul még tartós is, és nem esik szét 1 óra alatt. Hajvasalót, meg hajgöndörítőm nincs. A hajam a hátam közepéig ér, egyenes, vékony szálú, ritka, sajnos egyenlőre töredezett és kiszáradt, de ezen a közeljövőben segít majd egy fodrász.

máj. 21. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad.
máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
Adom #1 vàlaszàt. Nem szépséghiba ez, hanem egyedi jegy.
máj. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összefoghatod, füled mögött tupírozd fel.
máj. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tar kopaszon.
máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!