Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, derékig érő, elég dús...

Hosszú, derékig érő, elég dús hajamat meguntam. Milyet csináltathatok belőle?

Figyelt kérdés
Olyan hátközépig szeretném, hogy érjen. Olyan hosszúságúnál lehet kérni, hogy minden tincset ugyanolyan hosszúra vágjon? És akkor lépcsőzetes lenne, mintha megtépné. Vagy elég csak tépetni? Valamilyen visszafogottabb frufrut is szeretnék. Pl az ilyesmi is tetszik: [link] Mert ha nincs kedvem beszárítani, akkor a fülem mögé is tehetem, vagy felcsatolhatom. Még milyen lehetőségek vannak?
2010. nov. 5. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Elmondtad mit szeretnél. Hajrá!
2010. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó lenne valami olyan fodrász véleményét kikérni, aki nem le akar húzni, hanem megmondja a véleményét (elég bizalmatlan vagyok a szolgáltatások felé), hogy milyen lehetőségek vannak a hajtípusomhoz, amik szépek. Egyébként ha az is kell, ovális az arcformám. :-)
2010. nov. 5. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:

hova valósi vagy?

mert tudok jó fodrászokat akik tudnak neked segíteni.

szóval?:)

2010. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapesti, azon belül X. kerület. De Budapesten belül elmegyek bárhova, ha itt tudsz ajánlani valakit. :-) Esetleg ha honlapot linkelnél, hálás lennék!
2010. nov. 5. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, így még én is levágom. De amúgy ha minden tincset ugyanolyan hosszúra vágastsz, akkor az hol lépcsőzetes...? Oo

Elviszed a képet, megmondod, hogy enyhén tépett ilyen és ilyen hajat szeretnél hosszabb oldalfrufruval és kész. Ezt a legócskább falusi pancser fodrász is megcsinálná neked, annyira alap és tucat. :D

2010. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ugyanolyan hosszúra gondoltam, hogy a vége egyenes legyen, hanem a fejemtől a haj legyen mindenhol ugyanolyan hosszú. Kivesz egy tincset és levágja a végét. Külön-külön. Ezt kérdeztem igazából, hogy ilyet lehet kérni, ha hátközépig vágatnám le? Vagy csak rövidebb hajjal csinálják? Nyilván nem könnyű egyforma hosszúra levágni minden tincset.
2010. nov. 9. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!