Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót ajánlotok?

Milyen hajvasalót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni hajvasalót.

Nektek milyen van?

Olyat szeretnék venni ami szögegyenes hajat csinál.

Jah, és nem mindennapi használatra szeretném, hanem max 2x-3x egy hónapban :)

13/L


2010. nov. 14. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Remington s1051 van =)

Nagyon sok és göndör hajam van, fodrásznál 2en vasalták egyszerre másfél óráig tartott, és nem is lett valami szép, én evvel itthon, egyedül 1 óra alatt megvagyok a hajvasalásssal, és szögegyenes :) Heti 1x mosok hajat, mert nem nagyon zsírosodik, és 1 hétig szép egyenes [persze azért már nem annyira]

Én is kb havonta 2x-3x használom [mostanában...ismét], mert nincs kedvem minden héten vasalgatni [volt, hogy 4 hónapig elő se vettem, meg olyan is, hogy 2 naponta vasalgattam [de ez csak 1 hétig tartott kb, inkább heti 1x vasaltam régebben]

Az én hajamat nem roncsolta el nagyon. Vagyis azért eltöredezett egy picit, de aztán nyáron, hajvágás nélkül megjavult, mert akkor volt, hogy kb 4 hónapig nem használtam.

+Volt vele cd frizuraelkészítési tippekkel, meg hővédőtáska [na jó, az minden hajvasalóval van, de cd nem :P]


13,5/L

2010. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, és kb 10ezer forint az ára.
2010. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vivancs96 válasza:

Nekem Belissima mini van!! kivasalom és rá fújok lakott és kifésülöm néha megint kivasalom elől és ennyi!! és 1 hétig nem kell vasalnom ja és töredezett sem lesz! :)

és nekem göndör a hajam de senki sem tudja csak a szüleim!:)

2010. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!! :D

Nekem most babyliss hajvasalóm van de nem vagyok vele megelégedve... ha reggel kivasalom, délutánra más hullámos.

Jöhetnek még válaszok! :))

2010. nov. 14. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!