Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Horror Barbie - járt már itt...

Horror Barbie - járt már itt valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Horror Barbie szalon után szeretnék egy picit szimatolni. Ha valaki járt már ott, és megosztaná véleményét (minőség, ár/érték arány, stb.), kérem, írja meg! Köszi
2010. nov. 18. 11:56
 1/8 anonim válasza:
63%
Ha olyan helyre akarsz menni, ahol csak lehúznak,akkor ajánlom.A zene túl hangos,a kiszolgálás negédes,és nagyon kicsi az üzlet.Ehhez viszonyítva az árak nagyon magasak,a munkájuk minősége pedig nem méltányolható.
2011. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 richike isti válasza:
100%

Szia,

Több , mint egy éve oda járok.

Kultúrált környezet, valóban , nem mindenkinek megfizethető...

Mikor megérkezik az ember az első kérdésük, h iszol -e valamit. egyátalán nem negédesek, maximum az árukkal lehet baja az elöttem szólónak, mert a hozzáértésük , a kedvességükel semmi baj!

Nagyon profi fodrászokkal, szuper dessign-el!

Csak ajánlani tudom nekem a kedvencem!

2011. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én évek óta odajárok, és meg vagyok velük elégedve. Tény, csak 2x egy éven, mert tényleg húzósak az árak földi halandónak, de megéri. Olyan hajat kreálnak, ami egész évben kitart, mindenki megdicséri. Igaz, én a fodrászom után mentem oda, tehát,ha elmenne onnan, megyek utána...
2011. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én ma voltam először, NAGYON pozitív élmény volt!! :) abszolút az egyik top fodrászat a városban, ahhoz képest sztem nem drága. férfi hajvágást 4200-ért csináltak, de vágták már le 5000ért is olyan szarul a hajam, hogy ez egy kész felüdülés volt! :) nagyon jófej és kedves mindenki, igényes a környezet, érzed, hogy profik kezében vagy. vissza fogok járni! :)
2012. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
91%
Pontosan mennyi az az annyi? Egy női hajfestés kb mennyi lehet?
2014. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én kerestem a facebook-on az árakat, de nem találtam semmit sem. Engem is érdekelne, hogy ott mi mennyi..
2015. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
46%
borzalmas hely. már a recepciós kislánynál kezd az ember aggódni, aki lekezelő félmosollyal konstatálja, hogy jé, hát ez hozzám mert szólni, még ilyet; három kérésből általában pontosan nullát sikerül teljesíteni – az arány valószínűleg javítható lenne, ha a fodrász legalább addig rád figyelne, amíg beszélsz hozzá. vállalhatatlan és hordhatatlan a frizura, huszonnégyezerért, már az üzlet ajtaján kilépve összeugrik, amint belekap a szél, esetleg éri egy kis pára. másnapi visszahívásnál, hogy mentsük, ami menthető, csak őrjöngenek a telefonba, hát nyilván a kuncsaft a hülye, egyáltalán nem ért hozzá. igazából, én még a fogyasztóvédelmet is megkerestem volna, csak sajnos blokkot, azt nem szeretnek adni.
2016. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Niki1979 válasza:
Horror Barbie fodrászat kapcsán valóban horror tapasztalatomat szeretném megosztani. Hú, elképesztően amatőrök. Elfelejtették az esküvői konty időpontomat. (Én voltam a menyasszony). Elfelejtették! Majd miután levegő után kapkodva egyszerűen nem hittem a szememnek/fülemnek (3 órával a templomi szertartás előtt) arra is képtelenek voltak, hogy megoldják a helyzetet, 10 percig telefonálgattak, mindeközben értetlen fejeket vágtak, hogy háát elfelejtettek beírni az előjegyzés füzetbe. Miután személyesen jelentkeztem be hozzájuk 2 nappal korábban, és hosszasan megbeszéltük milyen lesz az esküvői konty.. Otthagytam őket, őrült rohanás és szabad fodrász keresés (alkami kontyot fésülni kevesen tudnak). Miattuk késett az egész esküvői program. Soha vissza nem hívtak, excusaltak volna magukat vagy bármi. Óriás amatőrök. Valóban horror fodrászat. Bevonnám az engedélyüket.
2019. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!