Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszerek-pattanások-zsíros...

Miteszerek-pattanások-zsíros arcbőr help! Milyen házi praktikák vannak erre?

Figyelt kérdés
sziasztok az arcom tele van miteszerekkel pattanásokkal és zsíros nem tudok elmenni kozmetikushoz mert a közelben nincs. Milyen praktikák vannak eltüntetésre nekem a fogkrém a tapasz és a krémek sem váltak be egyszer láttam hogy valami tea gőze fölé kell hajolni ez mi sok segítséget kérek!
2009. jan. 12. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
én azt szoktam csinálni,hogy egy kis vattakorongra teszek svédcseppet,és azt teszem rá a pattanásos bőrfelületre.még a nagymamám ajánltta,és nekem bevált.a kamillateásat még nempróbáltam,de biztijó,mert megpuhítja a bőrt,és kitudod nyomni a pattanásokat.persze csak óvatosan.amúgy ne egyél túl fűszeresen,és tűrd el a hajad a homlokodból ha esetleg belelóg,és a patik a homlokodon is jelentkeznek.remélem tudtam segíteni:)
2009. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
83%
szárítsd, szárítsd, szárítsd! :D ennyit tudok mondani, nekem bevált.
2009. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

bár írtad, hogy nem tudsz kozmetikushoz járni, én azért mégis azt javasolnám, hogy keress egy közelebbit. amúgy otthonra a gőzöléses módszert lehet ajánlani, és utána kinyomkodni, bár ez meg azért nem jó, mert lehet hogy magadnak még nagyobb kárt okozol :S

és bár igaz, hogy drága a kozmetikus (4000 ft körül [nekem 2000 ft :)] + mivel messze laksz még neked az utazás is pluszba kerülne), de sztem megéri!

még az élesztős pakolásokról lehet jókat olvasni, bár én ezt még nem próbáltam.

pattanásra meg...paradicsom? (ez nem biztos, de vki megírhatná h jó-e :D)

2009. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

3. voltam

szárítás az max a zsíros arcbőrre jelent megoldást, de csak még több pattanás lesz tőle :S

ja és próbálj belülről is tisztítani: ásványvíz, cukros, zsíros ételek elkerülése stb...:)

2009. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig a jól bevált babaszappanos arcmosás reggelente!
2009. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A-a.A babaszappanos megoldás NEM megoldás.Ugyanis mivel a zsíros bőr eleve rengeteg faggyút termel,a babaszappan pedig kiszárítja és hát ezt "észreveszi" a bőr és mégtöbb faggyút termel hogy ne legyen száraz, így csak még zsírosabb lesz tőlea bőr.A pattanásos zsíros arcbőrre ajánlanám az AKNEROXID gélt(kb 1200-2000FT)Gógyszertárban kapható,vény nélkül.Nagyon jó krém, az én arcom tele volt pattanással és tökszépen leszárította és a zsírosság is eltűnt.
2009. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ez az AKNEROXID krém milyen?
2009. jan. 13. 16:17
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Már nem azért, de nekem a babaszappan igenis bevált,és ezen az oldalon nem egy embernek!
2009. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is bevált a baba szappan
2009. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Én kb. 200 féle csodaszert kipróbáltam, és a mai eszemmel nem nyomogatnék, és nem használnék ún. pattanás elleni szárító krémeket. (32 éves vagyok).Szedj Spirulina alga kapszulát, a pattanásokat (de csak azokat)kend Sudocrem-mel, és ne nyomkodd!
2009. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!